19.12.2017 15:49

Jak brzmi utwór promujący „Gotowi na wszystko. Exterminator”?

Premiera komedii zbliża się wielkimi krokami. W międzyczasie sprawdźcie, jak brzmi kawałek promujący tę produkcję.

Jak brzmi utwór promujący „Gotowi na wszystko. Exterminator”?
foto: kadr z wideo

5 stycznia 2018 roku w kinach obejrzymy komedię „Gotowi na wszystko. Exterminator”, która bazuje na sztuce teatralnej z Teatru Dramatycznego w Warszawie. Komedia Michała Rogalskiego będzie opowiadać historię o piątce facetów, którzy postanawiają reaktywować deathmetalową kapelę Exterminator.

Ich fanką okazuje się być pani burmistrz, która chce pomóc muzykom, jednak zanim do tego dojdzie muszą zagrać na paru festynach. Tak rozpoczyna się zabawna historia o współczesnych mężczyznach, ich marzeniach z młodości, miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu mijającego czasu i rosnących ambicji.

Kino Świat zaprezentował już pierwszy fragment filmu zatytułowany „Na to nie byli gotowi”. Co więcej udostępniono oficjalny teledysk do promującego utworu wykonywanego przez Feela i Lanberry.

Za produkcję obrazu odpowiedzialne jest studio Aurum Film, które ma na swoim koncie również filmy „Ostatnia rodzina” czy „Carte Blanche”. W rolach głównych zobaczymy Pawła Domagałę, Piotra Roguckiego z Comy, Krzysztofa Czeczota, Piotra Żurawskiego oraz partnerujące im Agnieszkę Więdłochę, Aleksandrę Hamkałę, Dominikę Kluźniak, Dorotę Kolak i Annę Terpiłowską.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele