Jak brzmią Gumisie w metalowej wersji?

Jakub Gańko
06.05.2016 17:30
Jak brzmią Gumisie w metalowej wersji? Fot. kadr z wideo + Bóg Pejnta

Metal wprost z piekielnej czeluści zawitał do Gumisiowej Doliny. Jak brzmi motyw z popularnej disneyowskiej dobranocki w znacznie mocniejszej wersji?

Czy metalowcy z kanału Na metalowo na YouTubie uznają jakieś świętości? Nie wydaje nam się. Swoimi ciężkimi gitarami i agresywnym wokalem potraktowali już Shazzę i Boysów, dawny przebój Bajmu, a nawet najnowsze zjawisko na polskiej scenie muzycznej spośród wymienionych: Gang Albanii. Co jeszcze zostało im do złożenia w ofierze szatanowi?

Trzymajcie się, szczególnie jeśli darzycie nostalgią magiczny okres lat dziewięćdziesiątych i z wypiekami na twarzy wspominacie czas błogiego dzieciństwa. Te rodzinne wieczory, spędzane przy telewizorze w towarzystwie animowanych bohaterów ulubionych wieczorynek... Kto nie pamięta wejściówki Andrzeja Zauchy z tego uroczego serialu o sympatycznych misiach?

Tym razem nie będzie tak kolorowo, bo zamiast po sok z gumijagód, Gumisie sięgnęły po wino mszalne, a w miejsce ogrów i smoków zawitały do ich domów demony z najczarniejszych zakątków piekieł. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko Romana Kostrzewskiego, który podłożyłby głos któremuś z lubianych bohaterów - bo odpowiedni podkład muzyczny już mamy.

Hokus-marokus dostarcza złych pokus, a my dowozimy Wam „Gumisie” w wersji metalowej:

Abrakadabra, to wcale nie czary i magia, ale jeśli wciąż czujecie niedosyt „zaostrzonych” piosenek z dzieciństwa, polecamy jeszcze jedno dokonanie muzyków z kanału Na metalowo. Utwór „Moja fantazja” w ich wykonaniu bliższy jest hunterowej „Fantasmagorii”, aniżeli oryginałowi autorstwa pogodnego zespołu wokalno-tanecznego Fasolki. Metalową wersję klasyka młodych warszawiaków znajdziecie poniżej:

Metalowy gumiś to fajny miś?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.