Jak brzmią utwory The Doors zagrane na drzwiach?

Maciej Koprowicz
11.12.2017 14:29
Jak brzmią utwory The Doors zagrane na drzwiach? Fot. kadr z wideo

Niektórzy biorą wszystko zbyt dosłownie. Ten youtuber sprawdził, jak brzmieliby The Doors, gdyby zamiast instrumentów wykorzystywali... drzwi.

Muzyk ukrywający się pod nickiem Davie504 prowadzi jeden z najciekawszych muzycznych kanałów na YouTube. Davie jest prawdziwym wirtuozem, który może zagrać na wszystkich instrumentach – zarówno tych znanych, jak i nieznanych muzyce. Umie zagrać na gitarze nawet majonezem i chipsami, ale jego popisowym numerem jest wykonywanie kawałków słynnych zespołów w sposób nawiązujący do ich nazwy bądź tytułów ich utworów.

Youtuber grał już m.in. utwory Toola z użyciem narzędzi i numery Guns N’ Roses pistoletem i różą. „All The Small Things” Blink-182 wykonał na małych instrumentach, a „Under The Bridge” Red Hot Chili Peppers pod mostem. Artysta na brak pomysłów nie może narzekać – podsuwają je internauci w komentarzach pod filmikami, a propozycje zawsze rozpoczynają formułą: „Very impressive, but can you play…” (Bardzo imponujące, ale czy możesz zagrać...).

Jeden z nich zaproponował ostatnio, by Davie zagrał coś zespołu The Doorsna drzwiach. Youtuber oczywiście podjął wyzwanie i część dźwięków wykonał na drzwiach i ich elementach. Sprawdźcie, jak poradził sobie z „Riders On The Storm”, „Light My Fire” i „Roadhouse Blues”:

Jakiego kolejnego wykonawcę zaproponowalibyście temu youtuberowi?

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.