Jak brzmiałby "Smoke on the Water" Deep Purple, gdyby utwór nagrał Rammstein? Nie poznacie tej piosenki [WIDEO]

27.04.2021 17:01
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

YouTuber nagrał ciekawy cover i nawet zaśpiewał po niemiecku, by kawałek rzeczywiście brzmiał w stylu Rammsteina. Jak mu wyszło?

W internecie można znaleźć wszystko, dosłownie wszystko. Covery zagrane na dziwnych instrumentach, najgorsze covery, covery zagrane na dziecku... serio, wszystko znajdziecie. Teraz czas zapoznać się z twórczością YouTubera Denisa Pauna, który lubi grać słynne rockowe i metalowe kawałki w stylu innych zespołów.

Polecamy

Jak brzmiałby "Smoke on the Water" Deep Purple, gdyby utwór nagrał Rammstein? Nie poznacie tej piosenki [WIDEO]

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak piosenki Deep Purple brzmiałyby, gdyby napisał je Rammstein? My też nie, ale YouTuber wpadł na pomysł, by zagrać "Smoke on the Water" w stylu Rammsteina. Nawet zaśpiewał po niemiecku. Trzeba przyznać, że cover brzmi tak bardzo inaczej, że trudno poznać w tym nagraniu utwór Deep Purple. YouTuber przeszedł sam siebie!

Tęsknicie za Rammsteinem? My też. Z powodu pandemii koronawirusa grupa musiała ponownie przełożyć swój warszawski koncert. Rammstein wystąpi 16 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zakupione wcześniej bilety pozostają ważne na nową datę wydarzenia. Dobra wiadomość jest jednak taka, że czas lockdownu muzycy wykorzystali, by stworzyć nowy materiał. Jak na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się nowy album Rammsteina, ale miejmy nadzieję, że stanie się to już niebawem.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.