23.03.2018 14:16

Jak brzmiałoby „Mother” Danziga połączone z „The Catch Up” Drake'a?

Takiego połączenia nie chciał chyba nikt na świecie. Nie mniej jednak, coś takiego powstało i brzmi nawet nie najgorzej. Przekonajcie się sami.

Drake i Danzig
foto: kadry z wideo

Jak wiadomo nie od dziś, Internet to wspaniałe miejsce pełne kreatywnych, utalentowanych i bardzo ambitnych osób. Jedną z nich jest użytkownik Worldwide Selects na YouTube, który udostępnił mashup utworów Danziga i Drake'a. Użyte zostały przeboje „Mother” oraz „The Catch Up”. Zanim włączycie - Ci, którzy boją się głosu raperów jak wody święconej mogą być spokojni. Z utworu Drake'a zabrano jedynie podkład, a za wokal odpowiada Glenn Danzig.

Trzeba przyznać, że jest to połączenie niecodzienne, ale jednocześnie nie jest ono złe. Czarno-biały klip „The Mother” pasuje idealnie do mrocznego, minimalistycznego podkładu z przeboju kanadyjskiego rapera. Z resztą, posłuchajcie sami:

Danzig świętuje 30 lat działalności

Na początku stycznia 2018 roku, Glenn Danzig zapowiedział, że z okazji 30 lat działalności w solowym zespole, zagra kilkanaście koncertów w USA i Europie. Na razie niestety szczegóły tej sprawy są nieznane, zatem nie wiadomo też, czy muzyk pojawi się w Polsce.

Drake natomiast ostatnimi czasy pobił rekord oglądalności na Twitchu. Nie zrobił tego sam - w rozgrywce pomógł mu Ninja, jeden z najpopularniejszych użytkowników tejże platformy. Panowie zagrali razem w „Fortnite”. W trakcie transmisji dołączył do nich inny znany wokalista/raper, Travis Scott, natomiast kanadyjski artysta przyznał się, że według niego ananas pasuje do pizzy.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Danzig