Jak było na planie teledysku „Degradacja” Milczenia Owiec?

Justyna Kierzkowska
16.02.2016 09:56
Jak było na planie teledysku „Degradacja” Milczenia Owiec? Fot. kadr z wideo

Najnowszy klip grupy miał premierę 5 lutego 2016 roku na Antyradio.pl. Zobaczcie na wideo, jak było za kulisami nagrania!

Utwór znalazł się na albumie „Niepokoje”, na który trafiły również single „Przyjdą tu” oraz „Ćma”. Na najnowszym krążku zamieszczono łącznie 12 utworów, a jego premiera została zapowiedziana na 26 lutego 2016 roku.

Tym razem mamy dla Was making of z planu najnowszego klipu Milczenia Owiec. Sprawdźcie, jak wyglądały przygotowania i praca nad wideo.

Jego realizację umożliwiło wsparcie fanów i przyjaciół zespołu za pośrednictwem przeprowadzonej na portalu PolakPotrafi.pl akcji crowdfundingowej. Teledysk został nakręcony wśród plenerów Borów Tucholskich oraz w zabytkowej „Kaflarni” w Starym Gronowie. Wideoklip powstał przy współpracy z łódzkim operatorem filmowym, Błażejem Pyrką, oraz Kamilem „Brazem” Ziółkowskim, odpowiadającym za montaż.

Zespół zamieścił również na swoim fanpage'u zdjęcia z planu filmowego.

Kapela Milczenie Owiec powstała w 2002 roku. Tworzą wokalistka Aleksandra Wysocka, gitarzyści Mateusz Sieńko oraz Hubert Koczergo, basista Łukasz Gajowniczek i perkusista Maciej Szymborski. Poza albumem „Niepokoje” grupa ma też na swoim koncie debiutancką płytę „Twarze”, który promowany był przez singiel „Cisza” i został wydany w 2005 roku.

Jak Wam się podoba najnowszy klip Milczenia Owiec?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.