16.02.2016 09:56

Jak było na planie teledysku „Degradacja” Milczenia Owiec?

Najnowszy klip grupy miał premierę 5 lutego 2016 roku na Antyradio.pl. Zobaczcie na wideo, jak było za kulisami nagrania!

Jak było na planie teledysku „Degradacja” Milczenia Owiec?
foto: kadr z wideo

Utwór znalazł się na albumie „Niepokoje”, na który trafiły również single „Przyjdą tu” oraz „Ćma”. Na najnowszym krążku zamieszczono łącznie 12 utworów, a jego premiera została zapowiedziana na 26 lutego 2016 roku.

Tym razem mamy dla Was making of z planu najnowszego klipu Milczenia Owiec. Sprawdźcie, jak wyglądały przygotowania i praca nad wideo.

Jego realizację umożliwiło wsparcie fanów i przyjaciół zespołu za pośrednictwem przeprowadzonej na portalu PolakPotrafi.pl akcji crowdfundingowej. Teledysk został nakręcony wśród plenerów Borów Tucholskich oraz w zabytkowej „Kaflarni” w Starym Gronowie. Wideoklip powstał przy współpracy z łódzkim operatorem filmowym, Błażejem Pyrką, oraz Kamilem „Brazem” Ziółkowskim, odpowiadającym za montaż.

Zespół zamieścił również na swoim fanpage'u zdjęcia z planu filmowego.

Kapela Milczenie Owiec powstała w 2002 roku. Tworzą wokalistka Aleksandra Wysocka, gitarzyści Mateusz Sieńko oraz Hubert Koczergo, basista Łukasz Gajowniczek i perkusista Maciej Szymborski. Poza albumem „Niepokoje” grupa ma też na swoim koncie debiutancką płytę „Twarze”, który promowany był przez singiel „Cisza” i został wydany w 2005 roku.

Jak Wam się podoba najnowszy klip Milczenia Owiec?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Milczenie owiec