Jak dobrze znasz The Rasmus? [QUIZ]

Maciej Koprowicz
02.11.2017 15:46
Jak dobrze znasz The Rasmus? [QUIZ] Fot. MATE NANDORFI/ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/EAST NEWS

Autorzy hitu „In The Shadows” zagrają 12 listopada 2017 w Warszawie i dwa dni później w Krakowie. Sprawdźcie, czy wiecie o nich wszystko!

Finowie są mistrzami przebojowego rocka o nieco mrocznym odcieniu. Obok HIM nikomu nie wychodził on w Krainie Tysiąca Jezior lepiej, niż The Rasmus.

Grupa Lauriego Ylonena, która powstała w 1994 roku, zdobyła w Finlandii gwiazdorski status już dzięki swoim pierwszym płytom. Gwiazdą na skalę europejską została w 2003 roku za sprawą przełomowego albumu „Dead Letters”. Takie utwory, jak „In My Life”, „First Day Of My Life”, a przede wszystkim niezapomniany „In The Shadows”, któremu towarzyszył świetny teledysk, nuciła nie tylko rockowa publiczność.

Także w naszym kraju The Rasmus zdobył ogromną popularność. W kolejnych latach zespół wylansował kolejne wielkie przeboje, takie jak „No Fear” czy „Livin’ In A World Without You”. Do dziś z powodzeniem nagrywa płyty – najnowszy album Finów, „Dark Matters”, promowany singlami „Paradise” i  „Silver Night”, ukazał się 6 października 2017.

Już w listopadzie Lauri i spółka po raz kolejny spotkają się z polską publicznością. 12 listopada 2017 The Rasmus zagra w Warszawie, w klubie Stodoła, a 14 listopada 2017 wystąpi w klubie Kwadrat w Krakowie. W oczekiwaniu na te występy sprawdźcie swoją wiedzę o jednym z najsłynniejszych zespołów z Finlandii.

Jak dobrze znasz The Rasmus? [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Zespół Rasmus zagrał swój pierwszy koncert na szkolnej imprezie z okazji...

Jak dobrze znasz The Rasmus? [QUIZ]

Zespół Rasmus zagrał swój pierwszy koncert na szkolnej imprezie z okazji...

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.