Jak dzieciaki reagują na muzykę AC/DC?

Jakub Gańko
18.04.2017 15:43
Jak dzieciaki reagują na muzykę AC/DC? Fot. kadr z wideo

Czy dzieci lubią twórczość Australijczyków? Przekonajcie w tym przeuroczym nagraniu!

AC/DC to niekwestionowana klasyka rocka. Ciężko znaleźć jakiegoś miłośnika cięższych brzmień, który nie darzyłby przynajmniej szacunkiem takich szlagierów jak „Highway to Hell”, „Back in Black” czy „Thunderstruck”. Wielu z nas z pewnością się na nich wręcz wychowało, dziś już jednak mamy nieco inne czasy...

Jak współczesne dzieciaki reagują na muzykę AC/DC? Czy twórczość Angusa Younga i spółki ma w ogóle szanse do nich dotrzeć? Okazuje się, że jak najbardziej - możemy się o tym przekonać z poniższego wideo. Malcom w różnym wieku puszczono największe przeboje Australijczyków. Z jakim skutkiem?

Dzieci potrafią się dziwić, co to za dziwaczna nazwa zespołu czy też... że jej muzycy wciąż żyją. Roześmiane reakcje wzbudził też image samego Angusa, który został błyskawicznie skojarzony z Jackiem Blackiem w filmie „Szkoła rocka”. Jeśli jednak chodzi o samą muzykę, można być dobrej myśli.

12-letni Jackson otwarcie przyznał, że przecież każdy zna AC/DC, a 9-letnia Sydney odśpiewała nawet refren „T.N.T.”. Większość dzieciaków albo już znała te utwory, albo od razu pokochała od pierwszych dźwięków. Nie ma wątpliwości, że AC/DC obudziło w nich rocka!

Urocze wideo obejrzycie w całości poniżej:

Jeszcze mało słodyczy? Obejrzyjcie w takim razie jak nastolatki reagują na Marilyna Mansona, Guns N' Roses, Nirvanę czy muzykę Metalliki. Z drugiej strony wiekowej barykady możecie też obejrzeć seniorów wystawionych na teledyski zespołów System of a Down i Bring Me The Horizon.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.