Jak gra się na gitarze po używkach?

Magda Słomka
10.09.2015 09:42
Jak gra się na gitarze po używkach? Fot. kadr z wideo

Idziesz na koncert i nie wiesz czego się spodziewać. Czasem wszystko zależy od tego... co gitarzysta przedawkował tym razem.

Rockowe i metalowe koncerty to często ruletka. Jeśli o kapeli krążą pogłoski, że na trzeźwo to ona raczej nie da rady, każdy koncert może wyglądać zupełnie inaczej... Muzyka zdana jest na to, z którą substancją dani artyści mają się za pan brat.

Okazuje się, że nawet cukier i viagra potrafią znacząco wpłynąć na brzmienie wychodzące spod palców/dłoni/zębów (?) czy innych części ciała muzyków... Kiedy artyści się drapią, sztywnieją, udają zombie czy po prostu nie żyją? Sprawdźcie, jak brzmi gitarzysta, który jest m.in. na heroinie, dopalaczach i alkoholu.

Specjalistą w dziedzinie prezentowania zachowań artystów będących pod wpływem podejrzanych substancji jest Jared Dines, który także zabawia kury metalem, pokazuje, jak modnie ustawić perkusję i podpowiada, jak upiec deathmetalową pizzę.

Powyższy film to tak naprawdę druga część obrazu oparta na tej tematyce. Poprzednie wideo Jareda dotyczyło tego, jak gra się na perkusji po używkach. Wszystko oczywiście ku przestrodze! Nie róbcie tego w domu czy gdziekolwiek indziej!

Niektórzy widzowie dostrzegają już podobieństwo postaci prezentowanych przez Dinesa do własnych idoli... :)

slesz
slesz2

A z kim Wam kojarzą się przedstawieni muzycy?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.