Jak gra się na perkusji po używkach?

Robert Skowronski
01.09.2015 14:07
Jak gra się na perkusji po używkach? Fot. kadr z wideo

Podobno otwierają drzwi do percepcji i gdyby nie one nie powstałaby żadna rockowa płyta. A jak właściwie wygląda granie pod wpływem narkotyków?

Jared Dines, autor filmu, pokazuje, że po kokainie bębniarze z ochotą grają blasty, a po wypaleniu jointa podjadają precelki pomiędzy przejściami. Znalazło się też miejsce na pokazanie działania alkoholu oraz sterydów na styl gry i poczucie rytmu perkusistów.

W żaden sposób nie polecamy sprawdzenia tego, czy to co widzimy na nagraniu jest faktycznie prawdą, ale samo obejrzenie filmu rekomendujemy już całym sercem:

Perkusja to fundament każdego zespołu. Dlatego oficjalnie wydajemy komunikat: „Nie upijać i nie dawać narkotyków bębniarzom, bo potem grają i zachowują się tak jak Jared Dines”. Chociaż dla niektórych może nie byłoby to wcale takie złe rozwiązanie. Być może powinien to czasami przemyśleć nawet Lars Ulrich.

Jared Dines to znana serwisowi Antyradio.pl postać. To dzięki niemu mogliśmy posłuchać metalowej ody do pizzy, zobaczyć jak modnie ustawić bębny, czy też poznać czym jest kurzy metal.

Jak Wam się podoba „naszprycowane granie na perkusji” na filmie?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.