23.01.2015 15:07

Jak grać metal w niewłaściwych miejscach?

Dentysta też zasługuje na koncert! Obejrzyjcie wideo, z którego dowiecie się gdzie granie metalu jest niestosowne i... do dzieła!

Jak grać metal w niewłaściwych miejscach?
foto: kadr z wideo

Siedzieliście kiedyś na lekcji w szkole, banku, kościele, kuchni z matką lepiącą pierogi, autobusie pełnym azjatyckich turystów lub w sklepie mięsnym i zastanawialiście się, co by było, gdybyście wyciągnęli teraz gitarę i wzmacniacz? Jeśli nie, to wyobraźcie sobie sytuację, w której przyprawiacie swoich towarzyszy o atak serca i obejrzyjcie poniższy film. Znajdziecie w nim kilka dobrych pomysłów na to, jak wkurzyć społeczeństwo miłością do ciężkiego brzmienia!

Kim jest ten żartowniś? Autorem filmu jest muzyk pochodzący z Chicago, Rob Scallon. Gitarzysta bardzo krótko opisał siebie na swoim funpage’u.

"

Gram na gitarze dla Internetu. "

No i bardzo dobrze! Dzięki temu możemy posłuchać niemałej liczby zwariowanych piosenek, jak kawałek Slayera grany na banjo czy utwór Cannibal Corpse na ukulele. Wszystko to znajdziecie na kanale Roba w serwisie YouTube.

Spodobał Wam się kawałek grany w „nieodpowiednich miejscach”? Uważacie, że to ten utwór najbardziej wkurzy okoliczną ludność, którą uraczycie występem? Twórca ułatwił Wam życie i udostępnił film, dzięki któremu nauczycie się jak zagrać właśnie te dźwięki. Do pracy!

P.S. Nie ma nieodpowiednich miejsc do grania metalu! ;)

Magda Słomka
Tagi: Duperele