Jak gwiazdy bawiły się na 70. urodzinach Lemmy’ego?

Magda Słomka
15.12.2015 10:18
Jak gwiazdy bawiły się na 70. urodzinach Lemmy’ego? Fot. slash.gnrfrance.net

A jak miały się bawić?! Takie stężenie gwiazd rocka na metr kwadratowy jak w klubie Whisky a Go Go, nie zdarza się często. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Lemmy Kilmister jak na żywą (według niektórych o dziwo) legendę przystało, postanowił zorganizować 70. urodziny z przytupem. Co prawda swoje święto obchodzi 24 grudnia, jednak to na 13 grudnia 2015 roku muzyk zaplanował huczne wydarzenie. Zamknięta impreza odbyła się w Whisky a Go Go - klubie nocnym w West Hollywood w Kalifornii.

Kto się na niej zjawił? Między innymi byli to: Slash, Duff McKagan, Matt Sorum, Gilby Clarke, Robert Trujillo, Charlie Benante, Scott Ian, Zakk Wylde, Steve Jones, Steve Vai, Billy Duffy, Franky Perez, Sebastian Bach, Whitfield Crane i Billy Idol.

Jeśli macie ochotę na chwilę poczuć się, jakby i Was tam nie zabrakło, zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia!

Większość bawiła się świetnie, a świadczyć o tym może zatrzęsienie zdjęć, filmów i statusów muzyków oraz szczęśliwych fanów, którzy mieli przyjemność złożyć życzenia Lemmy’emu osobiście...

Jak ma się Lemmy?

Dobrze, a przynajmniej tak twierdzi i denerwuje się, kiedy jest pytany o swoje zdrowie. Co prawda Motorhead był zmuszony odwołać kilka koncertów ze względu na złe samopoczucie wokalisty. Infekcja płuc nie pozwoliła Lemmy’emu dokończyć występu między innymi w Salt Lake City i Denver. Mimo wieku, wokalista nie ma jednak zamiaru przystopować.

Kiedy masz już te sześćdziesiąt lat, wszystko zaczyna się walić. Ludzie sądzą, że stawanie się coraz starszym facetem jest łatwe, ale nigdy nie myślą o tym w poprawny sposób. To jest szok. Ale prawda jest taka, że nie mam zamiaru się temu poddawać.

Muzyk wyznał, że niegdyś nie spodziewał się dożyje trzydziestki...

Niczego nie żałuję. Ubolewanie nad czymś jest bez sensu. Jest za późno na żale. Już coś zrobiłeś, prawda? Żyłeś swoim życiem. Nie ma sensu żałować, że nie można czegoś zmienić. (...) Jestem bardzo zadowolony z obecnego stanu rzeczy. Lubię myśleć o tym, że przyniosłem wiele radości osobom na całym świecie. Jestem szczery wobec siebie i ludzi.

Lemmy twierdzi, że jest niezniszczalny, a ci, którzy w to nie wierzą, mają problem...

Sto lat Lemmy!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.