Jak modnie ustawić perkusję?

Magda Słomka
07.05.2015 10:45
Jak modnie ustawić perkusję? Fot. kadr z wideo

W końcu ktoś pomyślał o bębniarzach i stworzył dla nich krótką instrukcję o rozmieszczaniu elementów zestawu perkusyjnego. Zobaczcie, jak stać się garowym na czasie!

Gitarzyści mają dobrze. Chyba najwięcej filmików w serwisie YouTube, które uczą gry na instrumentach, dotyczy właśnie ich narzędzia pracy. Już nawet headbanging doczekał się swoich tutoriali. Nareszcie mamy coś dla Was, perkusiści. Jeśli jesteście początkujący i nie macie pojęcia, jak ustawić swoje gary, by robiły największe wrażenie na publiczności, nadchodzi pomoc. Obejrzyjcie wideo!

Za powstanie tego filmiku odpowiedzialny jest Jared Dines. Możecie kojarzyć go z wyżej wymienionego filmu o machaniu głową na 10 sposobów. Jared, oprócz wymyślania najdziwniejszych filmików naśmiewających się ze zwyczajów muzyków, jest także wokalistą zespołu Dissimulator oraz inżynierem dźwięku. W takim razie chyba zna się na rzeczy. :)

A jak Wy ustawiacie swoją perkusję?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.