Zobaczcie okładki znanych rockowych albumów przerobione na wersję z "Gry o tron"

Kamil Kacperski
24.04.2019 16:41
Zobaczcie okładki znanych rockowych albumów przerobione na wersję z "Gry o tron" Fot. Instagram.com/WhyTheLongFace

Cyfrowy artysta Steven Lear ("WhyTheLongPlayFace?" na Instagramie) przygotował kilka okładek płyt rockowych w wersji wyciągniętej żywcem z "Gry o tron". Zobaczcie efekt tego crossovera. 

WhyTheLongPlayFace jest znany głównie z łączenia kadrów pochodzących z "Gwiezdnych Wojen" z różnymi okładkami muzycznymi - jego ostatni post przedstawia Dartha Maula pozującego na okładce "Off The Wall" Michaela Jacksona. Cały Instagram Leara jest przepełniony wszelkiego rodzaju mash-upami znanych serii filmowych z okładkami klasycznych krążków. Niedawno artysta poszerzył zakres swojej działalności o przeróbki z "Grą o tron".

Gra o tron - okładki albumów przerobione na wersje serialowe 

I tak dzięki temu otrzymaliśmy m.in. "DAMN." Kendricka Lamara w wersji z Branem Starkiem, Ramones przerobione na "Thrones", "IV" Led Zeppelin połączone z Hodorem, "Dark Side of the Moon" z herbem rodowym Starków zamiast pryzmatu, czy okładkę debiutu Rage Against The Machine, na którym płonący mnich został zmieniony na płonącą matkę smoków, królową Daenerys Targaryen.

Artysta przygotował naprawdę wiele ciekawych prac, a wszystkie z nich są dostępne na jego profilu na Instagramie - tak jak wspomnieliśmy, nazywa się WhyTheLongPlayFace. A oto kilka jego przykładowych prac:

Przeczytaj także

Gra o tron - data premiery nowych odcinków

WhyTheLongPlayFace zainspirował się oczywiście premierą 8. sezonu "Gry o tron". Na antenie HBO już 29 kwietnia 2019 roku zadebiutuje 3. odcinek 8. sezonu "Gry o tron". Telewizja udostępniła zapowiedź epizodu, jednak nie mówi ona zbyt wiele. W teaserze możemy ujrzeć urywki z nadciągającej bitwy, zapowiadanej jako największy i najbardziej spektakularny konflikt w historii telewizji. Jeśli wierzyć zapewnieniom, wielu bohaterów pożegna się wkrótce z życiem. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.