Jak powstawał sygnet Iron Maiden?

Magda Słomka
10.11.2015 13:18
Jak powstawał sygnet Iron Maiden? Fot. kadr z wideo

Prawdziwi metalowcy też noszą biżuterię! Zobaczcie, w jaki sposób tworzy się sygnety dla największych wielbicieli Iron Maiden.

Kto powiedział, że błyskotki przeznaczone są tylko dla kobiet? Amatorzy męskiej biżuterii, którzy jednocześnie są wielbicielami mocnych brzmień, otrzymali od zespołu Iron Maiden nie lada niespodziankę...

Firma jubilerska The Great Frog wyda serię sygnetów z wizerunkiem maskotki Iron Maiden – Eddiem. Przez kolejne 12 miesięcy we współpracy z brytyjskim zespołem udostępni cztery srebrne sygnety. Pierwszy z nich, Powerslave Eddie, trafił do sprzedaży 4 listopada 2015 roku. Sama nazwa sugeruje nam, że jest związany z wizerunkiem maskotki Iron Maiden z okresu płyty „Powerslave”.

Za projekt i wykonanie sygnetów odpowiedzialny jest Reino Lehtonen-Riley. Artysta postanowił połączyć swoje umiejętności z pasją do muzyki Iron Maiden. Reino od małego zafascynowany był okładkami kaset tej kapeli. Wizerunek Eddiego z plakatu promującego ówczesną trasę koncertową Ironów utknął mu w głowie na stałe. Uważa więc za coś bardzo ekscytującego współpracę z tak znanym brytyjskim zespołem.

Już teraz możecie podejrzeć, w jaki sposób główki Eddiego rzeźbi się między innymi za pomocą... narzędzi stomatologicznych.

Chcielibyście zaopatrzyć się w taki pierścień? Koszt błyskotki to 362 dolary. Możecie kupić go na tej stronie internetowej.

Reino Lehtonen-Riley wyznał, że jest bardzo zadowolony z efektów własnej pracy. Podobają Wam się metalowe sygnety?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.