16.11.2016 15:32

Jak prawdziwy fan słucha metalu w samochodzie?

Ten facet czuje metal całym swoim ciałem. Zobaczcie, jak prawdziwy fan mocnego grania słucha muzyki w aucie.

Jak prawdziwy fan słucha metalu w samochodzie?
foto: kadr z wideo

Muzyki można słuchać dosłownie wszędzie - w domu, na koncercie, w knajpie czy samochodzie. Tutaj od razu nasuwa się skojarzenie ze słynną sceną z filmu „Świat Wayne’a”, w którym bohaterowie słuchają „Bohemian Rhapsody” w aucie machając głowami.

Zapewne nieraz organizowaliście karaoke w samochodzie, tańczyliście siedząc na miejscu pasażera czy wyrabialiście inne bzdury w aucie słuchając swojego ulubionego kawałka. Tak czy siak trudno jest przebić tego fana metalu, który w momencie, gdy słyszy swój ulubiony breakdown zamienia się w dzikie zwierze.

Łupanie głową to nic, do tego należy dodać odpowiednie ruchy rąk. Fan wyszedł z siebie, jak również z samego samochodu, zresztą zobaczcie sami:

Zespół Gutcheck powinien być zadowolony, że ma takiego oddanego fana! Tak właśnie się dzieje kiedy słyszy się swój ulubiony, naprawdę brutalny breakdown. Wtedy zapominasz o całym świecie, poruszasz się dziwnie i robisz równie dziwne miny, ale co tam, żyje się tylko raz! Podobne emocje towarzyszą, gdy po raz pierwszy ktoś usłyszy metal. Wyraz twarzy takiej osoby jest nie do opisania!

Pozostając w temacie breakdownów polecamy Wam dwa muzyczne eksperymenty - Jared Dines zaprezentował bowiem 10 sposobów na gitarowe „breakdowny” zaś Rob Scallon pokazał najbrutalniejszą gitarową zagrywkę. Tym YouTuberom nie brakuje szalonych pomysłów i za to właśnie ich cenimy!

A Wy jak słuchacie metalu w samochodzie?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele