07.06.2017 15:41

Jak prezentuje się gra Motorhead Through The Ages?

Jeżeli lubicie muzykę kapeli Lemmy'ego Kilmistera i gry to dobrze trafiliście! Sprawdźcie, jak prezentuje się gra powstała we współpracy z Motorhead.

Jak prezentuje się gra Motorhead Through The Ages?
foto: kadr z wideo

Oto kolejna rzecz, która uszczęśliwi niejednego fana Motorhead. Zespół połączył siły z firmą Haemimont Games i owocem ich współpracy jest gra Motörhead Through The Ages, która jest częścią Victor Vran: Overkill Edition. Gra przeznaczona jest na konsole Xbox One, Playstation 4 oraz na komputery PC i Mac.

W Motörhead Through The Ages usłyszymy 13 utworów zespołu, m.in. „Overkill, „Bomber”, „Ace Of Spades”, „We Are The Road Crew”, „Iron Fist” czy „End Of Time”.

Phil Campbell tak wypowiedział się na temat tej gry:

"

Lemmy był podekscytowany i gdy miał trochę wolnego czasu przesyłał do studia gier nowe szkice. Jestem zachwycony rezultatem i wiem, że Lemmy też by był. Dla każdego fana Motorhead jest to kolejny niesamowity sposób, żeby czuć się blisko kapeli. "

Zobaczcie, jak prezentuje się ta gra:

Motörhead Through The Ages możecie zakupić na tej stronie. W sprzedaży dostępne są kolekcjonerska wersja w cenie 69 euro, która oprócz samej gry obejmuje metalowe pudełko z wizerunkiem maskotki grupy - Snaggletooth, T-shirt, przypinki, naszywkę, zdjęcia czy DVD z nagraniami z przygotowań gry:

„Grand Theft Auto V” z Kilmisterem w roli głównej, znaczki pocztowe z podobizną muzyka czy figurka Lemmy'ego - fani Motorhead nie mają powodów do narzekania, bowiem jest sporo gadżetów, które ucieszą niejednego miłośnika kapeli. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motorhead Galeria