08.07.2017 12:54

Jak przygotować czarną lemoniadę dla gotów?

Spragniony? Mamy dla Ciebie banalnie prosty przepis na lemoniadę, którą nie pogardzi żadna mroczna dusza.

Jak przygotować czarną lemoniadę dla gotów?
foto: kadr z wideo

Twoje smutne i puste życie powoduje, że chodzisz ubrany cały czas na czarno. Używasz tylko konkretnych gotyckich emotikon, które ukazują jak bardzo Twoje serce krwawi. Czarna otchłań pochłania Cię codziennie, każdy kto przejdzie obok Ciebie od razu poczuje chłód bijący z Twojego serca. Wyglądasz upiornie, zachowujesz się też upiornie, zatem i to co jesz oraz pijesz musi pasować do Twojego image'u.

Ostatnio w kuchni zaczęły być modne czarne potrawy - makarony, lody, a teraz przyszedł czas na lemoniadę, w końcu w sezonie letnim jest to obowiązkowy napój. Co powiecie na czarną lemoniadę?

Wszystko przez aktywny węgiel, który jest kulinarnym trendem 2017 roku. Ma on właściwości chłonne i pomaga usunąć toksyny z organizmu. Zatem taka lemoniada nie dość, że ciekawie wygląda to jeszcze jest zdrowa. Przygotowanie jej jest niezwykle proste - aktywny węgiel można kupić w aptece w postaci kapsułek.

Należy go wymieszać z mineralną wodą albo kokosową i sokiem z cytryny. Do smaku dodajemy syrop klonowy lub miód. Wszystkie składniki trzeba dokładnie wymieszać. Do lemoniady warto dodać lód i przyozdobić szklankę listkami mięty lub kawałkami cytryny. Sposób wykonania takiego trunku jest bardzo prosty, ale efekt jest naprawdę piorunujący.

Teraz na Twojej gotyckiej imprezie nie może zabraknąć takiego mrocznego napoju.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele