Jak seniorzy reagują na muzykę Pink Floyd?

Aleksandra Degórska
30.06.2017 13:49
Jak seniorzy reagują na muzykę Pink Floyd? Fot. kadr z wideo

Niektórzy naprawdę mocno się wzruszyli słuchając utworów ze swojej młodości. Zobaczcie, jak seniorzy odbierają po wielu latach tę muzykę.

Pink Floyd ma nadal rzesze fanów na całym świecie - płyty tej formacji wciąż dobrze się sprzedają, David Gilmour czy Roger Waters nie mają powodów do narzekania, bo na ich koncerty wybiera się sporo fanów. Nie mówiąc już o tribute bandach, gadżetach i niezliczonej ilości coverów.

W ramach cyklu filmików seniorzy reagują na muzykę różnych kapel tym razem starsze osoby oceniły twórczość Pink Floyd. Siłą rzeczy wiele osób miało pewne wspomnienia z progresywnym graniem - jedno jest pewne - tej kapeli nie pomylisz z żadną inną.

Już numer „Money” spowodował szeroki uśmiech na twarzy - choć nie wszyscy byli fanami Pink Floyd, to jednak muzyka kapeli szybko wpada w ucho. Narkotyczna muzyka przywołuje wspomnienia - jedna z kobiet przyznała się, że „Wish You Were Here” przypomina o jej byłym chłopaku. Seniorzy mogliby słuchać tej muzyki bez końca, co więcej cenią sobie teksty tych utworów. Niektóre nabierają nowego znaczenia, gdy robisz się starszy.

Nie obyło się też bez łez przy utworach „Hey You” czy „Comfortably Numb”:

Jedno jest pewne - słuchając niektórych utworów kapeli można nie tylko się popłakać, ale też popaść w depresję, bo jest to naprawdę wzruszająca muzyka. To, co sprawiło, że Pink Floyd jest tak wyjątkowy to dobre teksty, ciekawe koncerty i oczywiście muzyka - żaden utwór nie brzmiał tak samo. Twórczość zespołu była psychodeliczna, ale nie potrzeba było brać narkotyki, żeby czuć się na haju.

Seniorzy ocenili również utwory Rammsteina, ale w tym przypadku byli bardziej podekscytowani niż w przypadku Pink Floyd.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.