01.07.2015 13:32

Jak stać się blackmetalowcem?

Każdy kiedyś zaczyna. Faza przejścia od wielbiciela pop-rocka do bycia wyznawcą ciemności nie jest łatwa, ale mamy dla Was animowany przepis!

Jak stać się blackmetalowcem?
foto: kadr z wideo

Początki bywają trudne. Chcesz przynależeć do jakiejś grupy, lecz na razie nie przypominasz jej członków w niczym. W takich sytuacjach najlepszy jest starszy mentor, który wskaże drogę. W dobie internetu ciężej jednak liczyć na zawarcie takiej znajomości, więc z pomocą przyszedł Wam animowany film wideo!

Historia opowiada o pewnym młodym człowieku, który zawzięcie chce dołączyć do blackmetalowego świata, mimo że nawet nie ma czarnej koszulki. Czarna koszulka to podstawa. Przy wejściu do klubu, w którym ma odbyć się koncert stacjonuje diabeł, który selekcjonuje nowo przybyłych. Ile kosztuje zestaw startowy blackmetalowca? Oczywiście 6,66 dolarów.

Okazuje się, że najważniejsze rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zmianie wizerunku na demoniczny to:

  • Strój
  • Trupi makijaż
  • Fryzura
  • Gitara
  • Wokal
  • Nieczytelne logo zespołu

Zobaczcie, dokąd krwawa ścieżka zaprowadziła tego młodego człowieka i co powiedział mu „Instruktor Ciemności”.

Za powstanie klipu odpowiedzialny jest Joey Siler. To ten sam człowiek, który pomógł Wam dowiedzieć się, jak robić jajka według Lemmy'ego Kilmistera, skąd wzięła się nazwa zespołu Korn i jak brzmi Alice In Chains w kociej wersji.

Czy na świecie przybędzie nam teraz blackmetalowców?

Magda Słomka
Tagi: Duperele