11.07.2017 11:56

Jak stworzyć bong z gitary?

Nie wierzycie? Sposób wykonania jest zaskakująco prosty i w sumie każdy śmiałek może pokusić się na skonstruowanie takiego cacka w domu.

Jak stworzyć bong z gitary?
foto: kadr z wideo

Dla niewtajemniczonych wyjaśnimy, że bong to fajka wodna do palenia m.in. tytoniu. Na rynku można znaleźć różnego typu fajki i ilość różnych modeli oraz wariacji przytłacza. Oczywiście niektórzy decydują się na fajki handmade i wykorzystują jabłka, plastikowe butelki czy wszelkie puszki... ale ta fajka, którą zobaczycie za moment nie umywa się do całej reszty.

Pewien facet, najwidoczniej fan gitary, postanowił wykorzystać swój ulubiony instrument do tego, żeby stworzyć bong. Zapewne jest pierwszym śmiałkiem, który wpadł na taki pomysł. Wystarczyło, że w odpowiednim miejscu wywiercił dziurę w gitarce. Patrząc na tego mężczyznę można odnieść wrażenie, że był już na haju, a palenie służy kreatywności....

Trochę szkoda gitary, ale najwidoczniej eksperyment był warty świeczki, choć gitarzysta mało się nie udusił. Może lepiej nie powtarzajcie tego eksperymentu w domu, taką gitarę warto przeznaczyć do muzykowania i do muzycznych eksperymentów.

Samą natomiast gitarę można zrobić z naprawdę różnych rzeczy, np. pudełka na cygara czy nawet z betonu. Ktoś nawet zbudował instrument z klocków Lego, a kartonową gitarą zachwycał się sam Chester Bennington. Coś z niczego to naprawdę świetny sposób na pobudzenie kreatywności.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele