Jak to robi Joey Belladonna?

Urszula Drabińska
30.10.2014 14:03
Jak to robi Joey Belladonna? Fot. Stefan Brending, CC BY-SA 3.0

Tyle lat na scenie, a wokalista Anthrax daje radę. Jak wciąż udaje mu się wyciągać te wysokie dźwięki?

Joey Belladonna już wkrótce z projektem Metal All Stars zawita do Brazylii. Z tej okazji jeden z tamtejszych muzycznych portali zadał mu kilka pytań. Dziennikarza zainteresował m.in. głos.

Cóż, musisz uważać, to na pewno. Nie ma wątpliwości: w innym razie będziesz poza grą. Nie wiem... Skupiam się po prostu na tym, co się dzieje. Oczywiście musisz być przygotowany, by zaśpiewać te wszystkie piosenki, być do tego zdolny. Musisz być w formie każdego wieczoru.

Wyśpiewać wszystko w dobrej tonacji to jedno, lecz skąd Belladonna w wieku 54 lat ma siłę jeszcze tyle skakać po scenie?

Jestem dość szalony – ruszam się – więc brakuje mi tchu… Tracę przez to dużo powietrza, nie siedzę bez ruchu, więc jestem trochę zdyszany. Ale tak właśnie lubię. Nie potrafiłbym po prostu stać.

Da się go w ogóle zatrzymać w miejscu? Czy istnieje jakaś siła, która potrafi go przykuć do jednego miejsca na scenie na czas całego koncertu? Sprawdźcie w wywiadzie.

Przeczytaj także

Gwiazdy metalu w ramach projektu Metal All Star zagrają również w Polsce. Joey Belladonna, Zakk Wylde z Black Label Society, James LaBrie z Dream Theater, Gus G. z kapeli Ozzy’ego Osbourne’a i wielu, wielu innych wystąpi 7 grudnia 2014 roku w Progresji Music Zone w Warszawie.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.