20.10.2015 17:13

Jak trupia kukła Axla Rose'a gra w metrze?

Różne rzeczy dzieją się w metrze, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Zobaczcie występ upiornej lalki wokalisty Guns N' Roses!

Jak trupia kukła Axla Rose'a gra w metrze?
foto: kadr z wideo

Przemieszczanie się po stolicy jest naprawdę męczące. Tłoczno, nieprzyjemnie i naprawdę głośno. Pasażerowie metra w Santiago musieli być bardzo zaskoczeni, gdy w drzwiach stanął facet ze sprzętem nagłaśniającym, żeby trochę narozrabiać i to jeszcze w jaki sposób!

Mężczyzna z kamienną twarzą wystawił przedstawienie kukiełkowe, które raczej nie było przeznaczone dla dzieci. Głównym bohaterem tego spektaklu był... kościotrup przyodziany w rock and rollowe szaty. Czy kukła miała odwzorować Axla Rose’a? Czerwona chusta na głowie mogłaby na to wskazywać, ale nasuwa się pytanie, dlaczego gra na gitarze? W każdym razie, taki bohater opowieści robi wrażenie.

Przy akompaniamencie „Welcome to the Jungle” kukła wyśpiewuje słowa utworu oraz gra na instrumencie podkreślając najważniejsze akcenty muzyczne. Są nawet efekty specjalne w postaci dymu.

Publika bacznie obserwowała upiorną kukiełkę. Zobaczcie sami, czy brawa pasażerów były uzasadnione:

Jeśli kukiełka - kościotrup przypadła Wam do gustu, polecamy również drewnianego staruszka Chopsa. Fani mocnych brzmień mają różne sposoby na nudę, chociażby granie blastów na niewidzialnej perkusji albo wykonywanie punk rocka uderzając głową w metro.  

Chcielibyście zobaczyć trupią kukłę Axla Rose'a na żywo?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses