21.02.2017 09:43

Jak uczestnik Idola wypadł w utworze Nirvany?

W pierwszym odcinku tego talent show pojawił się wokalista, który postanowił wykonać numer „Heart-Shaped Box”. Czy taka interpretacja słynnego przeboju przypadnie do gustu fanom grunge'u?

Jak uczestnik Idola wypadł w utworze Nirvany?
foto: kadr z wideo

Po 12 latach wrócił popularny talent show polegający na tym, że jury składające się ze znanych osobowości muzycznych wybiera utalentowane osoby, które potrafią śpiewać. W poprzednich edycjach programu brały udział takie osoby jak Monika Brodka, Tomasz Makowiecki czy Krzysztof Zalewski, których kariery rozkręciły się właśnie od programu Idol.

Tego typu talent show zawsze przyciągają tłumy chętnych, którzy chcieliby pokazać jury na co ich tak naprawdę stać. Zakwalifikowanie się do finału daje naprawdę dużo możliwości dla muzyków, którzy chcą zaistnieć w show biznesie.

Nowa edycja programu ruszyła 15 lutego 2017 i w pierwszym odcinku nie zabrakło też rockowych brzmień. 22-letni Adam Kalinowski z Łomży przy akompaniamencie gitary wykonał utwór Nirvany zatytułowany „Heart-Shaped Box”. Ewa Farna oraz Wojciech Łuszczykiewicz z kapeli Video od razu docenili tego uczestnika.

Posłuchajcie również jak muzyk prezentuje się w najsłynniejszej kompozycji grupy Nirvana:

W tego typu programach dosyć często pojawią się muzycy, którzy dobrze czują się w mocniejszym repertuarze np. Rammsteina, Queen czy Metalliki. Publiczność zaszokował również 82-latek, który w talent show zaśpiewał utwór Drowning Pool, a kapeli tak spodobało się to wykonanie, że zaprosiła go na wspólny występ.

Niestety w programach pojawiają się też takie osoby, które nie mogą się pochwalić dobrym słuchem czy ciekawą barwą głosu, za to mają sporo charyzmy. Zerknijcie na nasze zestawienie TOP 10 najgorszych metalowych „Idoli”, można popłakać się ze śmiechu.

Jak oceniacie uczestnika Idola, który wykonał utwór Nirvany?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nirvana