30.03.2016 15:18

Jak wygląda biuro prawdziwych metalowców?

Pracujecie w korpo na umowie o dzieło? Wasza rzeczywistość jest szara i nudna? Oto jak możecie ją urozmaicić.

Jak wygląda biuro prawdziwych metalowców?
foto: kadr z wideo

Nie da się ukryć: praca w biurze nie należy do najciekawszych zajęć na świecie. Codziennie te same obowiązki, tony papierów, nieustanne siedzenie przy komputerze i zgrywanie miłego dla każdej napotkanej osoby, choć w duchu mamy ochotę ją udusić tym ciasnym krawatem za bezduszność i szkalowanie języka polskiego takimi potworkami jak coaching, case czy inny content. Największą rozrywką dnia jest przerwa na kawę...

Ale to wcale nie musi tak wyglądać. Przejażdżki tymi sterylnymi windami w rytm nudnej muzyki byłyby o wiele ciekawsze, gdyby puszczać w nich brutalny death metal. Żmudna praca przy kserze byłaby o wiele bardziej absorbująca, jeśli moglibyśmy utrwalać za pomocą tej maszyny cornę, czyli tradycyjne pozdrowienie metalowców „rogatym” gestem. Nawet spotkania i odbieranie telefonów nabrałyby koloru, gdyby można było przy nich uprawiać headbanging.

Brzmi jak sielska wizja, o której śnicie od dawna? No to pora wcielić marzenia w życie! Poniższe wideo może być Waszym nowym materiałem motywacyjnym. Zobaczcie, jak metalowiec może osiągnąć sukces w świecie bezdusznej biurokracji. Wyjdźcie ze swojej strefy komfortu, nie rezygnujcie z marzeń i zacznijcie trząchać dynią do „Incontrovertible Doctrines” zespołu Hour Of Penance.

Z pewnością taka nagroda zmotywuje Was do wydajniejszego działania i zredefiniowania swojego szczęścia. Metal wpłynie pozytywnie na Wasze osobiste wibracje i skłoni do transpozycji osobowości wprost w centrum strefy sukcesu. A wtedy - oczywiście wciąż machając głową i bujną fryzurą - z pewnością zostaniecie zwycięzcami.

Ale dość tego coachingu, zobaczcie na własne oczy, jak wygląda metalowe biuro:

Patrząc w tekst wykorzystanego utworu, nie sposób nie zwrócić uwagi, z jaką celnością dopasowano go do obranej tematyki:

"

Walcz!
Przeciwko tym, którzy zadają ci ból!
Przeciwko tym, którzy kradną ci życie!
Zapomnij o modlitwach!
Pozostaw słabym pewność kłamstw
I zaprzeczaj ich biblijnej światłości! "

Grunt to nie dać się stłamsić społeczeństwu i pozostać „true” w swoich poglądach. Dlatego najlepiej otoczyć się metalem ze wszystkich stron: jeść tylko metalowe spaghetti, ubierać się tylko w metalowe ciuchy i nawet w codziennych rozmowach na fejsie używać tylko i wyłącznie metalowych emotek.

Chcielibyście pracować w metalowym biurze?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele