09.11.2015 14:53

Jak wygląda dzień z zespołem metalowym?

Chyba każdy fan ostrzejszego brzmienia marzy, by spędzić chociażby chwilę ze swoją ulubioną kapelą. Co by było, gdyby tak się stało?

Jak wygląda dzień z zespołem metalowym?
foto: kadr z wideo

Czy Ty też masz ściany wyklejone plakatami swojego ulubionego zespołu? Koszulka z logo grupy już się sprała, ale nie zamierzasz jej wymieniać, bo to przecież T-shirt z TYM zespołem. Dzień bez muzyki Twojej ulubionej grupy jest dla Ciebie dniem straconym? Budzisz się przy ostrych brzmieniach i zasypiasz również mając za kołysankę popularne utwory kapeli?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to musisz zobaczyć, jak wyglądałoby życie z kapelą 24 godziny na dobę. A nie jest tak różowo, jakby się mogło wydawać.

Lyle McDouchebag oraz FamilyJules7X postanowili pokazać co by było, gdyby fan metalu wygrał zespół na wyłączność. Pewien Jim jest szczęśliwym laureatem takiego konkursu. Można by powiedzieć, że jego marzenie się ziściło, ale...

I tak, jest 7:00 i na dzień dobry zespół śpiewa Ci do uszka, a dokładniej po prostu wrzeszczy. Metalowcy nie oddalają się od Ciebie na krok i chętnie doradzają, np. jak dokładnie się umyć i o które części ciała szczególnie trzeba dbać.

Metalowcy prawdę Ci powiedzą. Dzięki nim szef się dowie, co o nim myślisz, Twoi przyjaciele zaś będą wiedzieć co robisz w domowym zaciszu, a jak wiadomo, nikt nie jest święty. Pomogą Ci również, gdy jesteś sam na sam z dziewczyną. Na muzyków zawsze możesz liczyć. Pamiętaj, brat metalowiec patrzy i zawsze jest w pobliżu.

A po tak wspaniałym dniu muzycy kładą się spać. Cisza? Nic z tych rzeczy, bowiem wokalista nawet w czasie snu wydziera się jak na metalowca przystało.

Życie jest brutalne, życie to nieustająca walka - oto puenta tego nagrania:

Na uspokojenie nerwów, bo w końcu taki żywot to wielkie poświęcenie dla metalu, proponujemy kołysankę w wykonaniu blackmetalowców w Pradze. Zawsze jest pora na metal, bowiem dobrą muzykę można grać zawsze i wszędzie - nawet w niewłaściwych miejscach.

Czy chcielibyście podjąć się wyzwania i spędzić jeden dzień z metalową kapelą?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele