24.07.2015 12:44

Jak wygląda grunge’owy Big Brother?

Zawodnicy w kraciastych koszulach rozwiązują zadania sprawnościowe inspirowane nazwami zespołów Nirvana, Alice In Chains, Pearl Jam czy Soundgarden... O co chodzi?

Jak wygląda grunge’owy Big Brother?
foto: kadr z wideo

Jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia z którymś z odcinków reality show „Big Brother”, możecie pamiętać, że zawodnicy muszą w nich wykonywać pewne zadania... W sumie, to co mają innego robić zamknięci w betonowym klocu przez trzy miesiące? Najlepszym sposobem na rozładowanie napięcia jest rywalizacja.

W trakcie 17. edycji amerykańskiego „Big Brothera” twórcy wykazali się niebywałą fantazją... Konkurencja, którą przygotowali dla uczestników wiązała się z nazwami grunge'owych zespołów. Jak wyjaśniono zasady nietypowej rozgrywki?

"

Zawodnicy muszą odnaleźć cztery kolorowe klucze aby odblokować kłódki spinające łańcuchy na Alicji (Alice In Chains). Klucze uwolnią ją i pozwolą przejść jej w stan Nirwany. Kto tego dokona, jest bezpieczny w domu przez tydzień. "

Osoby biorące udział w zawodach musiały przedostać się przez błoto (Mudhoney) i wskoczyć do zbiornika z perłami (Pearl Jam). Były tam także krzyczące drzewa (Screaming Trees), ogród dźwięku (Soundgarden) i miażdżenie dyń (The Smashing Pumpkins).

Zobaczcie, jak wyglądała muzyczno-sprawnościowa rozgrywka. Gotowi, do biegu... grunge!

Ciekawe tylko czym kierowali się pomysłodawcy zadania umieszczając w rozgrywce dynie... Wszak The Smashing Pumpkins grunge’owym zespołem nie jest. Ciekawe co by było, gdyby któraś z konkurencji nazywałaby się Mad Season albo Temple of the Dog...

Śmieszne czy głupie?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Nirvana Alice In Chains