Jak wygląda logo gwiazdy pop w metalowym stylu?

Magda Słomka
29.04.2015 15:20
Jak wygląda logo gwiazdy pop w metalowym stylu? Fot. markhall-patch.ca

Co by było, gdyby na świecie istniała tylko metalowa muzyka? Logotypy wszystkich zespołów byłyby pewnie obwieszone czaszkami, zalane krwią i obwieszone serpentyną z flaków...

Wyobrażacie sobie naszą planetę zalaną tylko mrocznymi dźwiękami? Żadnych jęków, śpiewania z playbacku i kolorowych teledysków! Niestety nie posiadamy jeszcze żadnej bajecznej wizualizacji takiego zjawiska...

Możecie jednak obejrzeć naszą galerię, w której zobaczycie, jak wyglądałyby loga gwiazd muzyki popularnej w wersji deathmetalowej!

Twórcą nietypowych znaków firmowych jest Mark-Hall Patch. Te czarne książeczki z czerwonymi zszywkami to ziny artysty, które powstały dzięki tonerowi nieregularnie brudzącemu kartki. Jest klimat!

Co się dzieje z tym popem? Wiemy już, że nie tylko metalowe zespoły znajdują się na listach zakazanych kapel stworzonych przez katolickich aktywistów... Gwiazdy pop zaczynają także szturmem zdobywać miejsce w garderobie niejednego wielbiciela ciężkich brzmień - wszystko ze względu na koszulki z ich pseudonimami napisanymi w metalowym stylu.

Czyżby DeathPop zaatakował na poważnie? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.