13.04.2016 10:09

Jak wygląda namiot prawdziwego fana Iron Maiden?

Takim cudeńkiem nie pogardzi żaden fan mocnego brzmienia. Zobaczcie, jak prezentuje się namiot z Eddiem w roli głównej.

Jak wygląda namiot prawdziwego fana Iron Maiden?
foto: Dan Kamminga, CC-BY-2.0; Caryca Pejnta

Już niebawem rozpocznie się sezon letnich festiwali. Muzyczni fanatycy mają spory wybór jeśli chodzi o tego typu imprezy, bo zarówno w naszym kraju, jak również za granicą sporo się dzieje.

Zatem powoli trzeba myśleć o biletach, transporcie, wygodnych trampkach, koszulkach z logo ulubionej kapeli, suchym szamponie i prowiancie. Do tego jeszcze pojemny plecak i można ruszać w świat. Nie należy zapominać o namiocie, który przetrwa kaprysy pogody i nada się na całonocne szaleństwa.

Wiadomo, że każdy oddany wielbiciel chciałby mieć wszelkie gadżety związane ze swoim ulubionym zespołem. Koszulki, plakaty, breloki, kubki - to już standardowe wyposażenie ołtarzyka fana. Logo formacji widnieje na kurtce, plecaku czy notesie, cały świat kręci się tylko wokół tego jednego zespołu.

Dlatego też namiot z niepokonanym Eddiem jest na pewno szczytem marzeń każdego wielbiciela Iron Maiden. Teraz na polu namiotowym wszyscy będą wiedzieć, gdzie nocuje prawdziwy metalowiec z krwi i kości.

Zobaczcie, jak prezentuje się taki namiot:

Takie cudo można kupić już za 199 funtów. Namiot „The Trooper” jest wodoodporny i przetrwa każdą pogodę, bowiem można go używać w dowolną porę roku. Przeznaczony jest dla 2-3 osób, choć  pewnie pomieści i więcej zainteresowanych. Kupując namiot macie 2 lata gwarancji.

Jak wiemy brytyjska kapela co rusz wydaje jakieś ciekawe przedmioty sygnowane swoim logo, więc fani mają spory wybór gadżetów. Mowa tutaj o naciągach na perkusję czy grze „Iron Maiden: Legacy Of The Beast”, gdzie będziecie mogli wcielić się w postać Eddiego. Do szczęścia brakuje tylko słuchawek Iron Maiden oraz piwa Trooper 666, przy czym Bruce Dickinson już zapowiedział nowy trunek - Trooper Red ‘N’ Black. 

Wiadomo jednak, że to, co najbardziej ucieszy wielbicieli formacji, to możliwość zobaczenia na żywo swoich idoli. Iron Maiden zagra 3 lipca 2016 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Jako support pojawi się Anthrax oraz The Raven Age. Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej ostatni krążek „The Book of Souls”, który pojawił się 4 września 2015.

Chcielibyście mieć namiot od Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele