01.08.2016 09:44

Jak wygląda życie w trasie Megadeth?

Ciekawi, jak przebiegają przygotowania do koncertu kapeli? Rąbek tajemnicy uchylił Kiko Loureiro, który nagrał kulisy tego przedsięwzięcia.

Jak wygląda życie w trasie Megadeth?
foto: kadr z wideo

Gitarzysta najwidoczniej polubił dokumentowanie swojego życia u boku Megadeth, bo chętnie udostępnia nagrania zza kulis. Już wcześniej mogliśmy obejrzeć, jak wygląda backstage występu Megadeth na Hellfest 2016.

Teraz Kiko Loureiro postanowił pokazać, jak prezentuje się życie muzyka w trasie koncertowej. Sądziliście, że artystom towarzyszą groupies, alkohol leje się strumieniem i cały czas hucznie imprezują? Nic z tych rzeczy!

Jednym z przystanków w czasie trasy Megadeth był Tel Aviv. Najpierw muzyk pokazał lotnisko w tym mieście i zdradził, że do próby ma pół dnia wolnego, więc zwiedzi okolicę.

Jak przyznał w wideo życie muzyków to ciągłe czekanie i nie inaczej sprawa się ma z dojazdem do hotelu. Gdy w końcu tam dotarł pokazał widok z pokoju, który robi piorunujące wrażenie. Następnie nadszedł czas na zwiedzanie i przejażdżkę, po czym gitarzysta wybrał się już na backstage koncertu, pokazując wszystkie zakamarki.

Po odbyciu próby dźwięku Loureiro obejrzał koncert supportu i w końcu nadszedł czas, by wyjść na scenę. Występ Megadeth oglądamy z punktu widzenia technicznych. Potem gitarzysta grzecznie wrócił do pokoju hotelowego, tym samym obalając mit, że życie rockmana to niekończąca się impreza.

Zobaczcie, jak wygląda dzień z życia muzyka Megadeth:

Jak widać nawet w dzień wolny Loureiro nie zamierza bezczynnie siedzieć w pokoju hotelowym tylko zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Dzięki swojej pracy artysta może zobaczyć kawał świata.

Przypomnijmy, że Kiko Loureiro dołączył do Megadeth całkiem niedawno, bo w kwietniu 2015 roku i zagrał na albumie „Dystopia”. Najbliższy występ promujący ten krążek odbędzie się 2 sierpnia 2016 roku w Santiago. Zespół odwiedził również nasz kraj dając koncert 7 czerwca 2016 roku w ramach Power Festival 2016.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Megadeth