Jak wygląda życie w trasie Megadeth?

Aleksandra Degórska
01.08.2016 09:44
Jak wygląda życie w trasie Megadeth? Fot. kadr z wideo

Ciekawi, jak przebiegają przygotowania do koncertu kapeli? Rąbek tajemnicy uchylił Kiko Loureiro, który nagrał kulisy tego przedsięwzięcia.

Gitarzysta najwidoczniej polubił dokumentowanie swojego życia u boku Megadeth, bo chętnie udostępnia nagrania zza kulis. Już wcześniej mogliśmy obejrzeć, jak wygląda backstage występu Megadeth na Hellfest 2016.

Teraz Kiko Loureiro postanowił pokazać, jak prezentuje się życie muzyka w trasie koncertowej. Sądziliście, że artystom towarzyszą groupies, alkohol leje się strumieniem i cały czas hucznie imprezują? Nic z tych rzeczy!

Jednym z przystanków w czasie trasy Megadeth był Tel Aviv. Najpierw muzyk pokazał lotnisko w tym mieście i zdradził, że do próby ma pół dnia wolnego, więc zwiedzi okolicę.

Jak przyznał w wideo życie muzyków to ciągłe czekanie i nie inaczej sprawa się ma z dojazdem do hotelu. Gdy w końcu tam dotarł pokazał widok z pokoju, który robi piorunujące wrażenie. Następnie nadszedł czas na zwiedzanie i przejażdżkę, po czym gitarzysta wybrał się już na backstage koncertu, pokazując wszystkie zakamarki.

Po odbyciu próby dźwięku Loureiro obejrzał koncert supportu i w końcu nadszedł czas, by wyjść na scenę. Występ Megadeth oglądamy z punktu widzenia technicznych. Potem gitarzysta grzecznie wrócił do pokoju hotelowego, tym samym obalając mit, że życie rockmana to niekończąca się impreza.

Zobaczcie, jak wygląda dzień z życia muzyka Megadeth:

Jak widać nawet w dzień wolny Loureiro nie zamierza bezczynnie siedzieć w pokoju hotelowym tylko zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Dzięki swojej pracy artysta może zobaczyć kawał świata.

Przypomnijmy, że Kiko Loureiro dołączył do Megadeth całkiem niedawno, bo w kwietniu 2015 roku i zagrał na albumie „Dystopia”. Najbliższy występ promujący ten krążek odbędzie się 2 sierpnia 2016 roku w Santiago. Zespół odwiedził również nasz kraj dając koncert 7 czerwca 2016 roku w ramach Power Festival 2016.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.