17.06.2016 12:29

Jak wyglądają emotikony dla prawdziwych heavymetalowców?

Macie dosyć komunikowania się za pomocą emotek z tłustym kotem? Teraz możecie użyć emoji z piekła rodem.

Jak wyglądają emotikony dla prawdziwych heavymetalowców?
foto: facebook.com/heavymetalemojikeyboard

Czy Was też dobija już ta słodycz, która atakuje ze wszystkich stron? Gdy zanurzysz się w internetową otchłań wciąż przewijają się obrazy ze słodkimi zwierzętami, kolorowymi kwiatami i wszystkim tym, co jest idealnie piękne i niewinne.

Jak niby macie wyrazić swoje uczucia po szalonym koncercie heavymetalowym, gdy w komunikatorze są tylko szynkokoty czy psychodeliczne jednorożce? Całe szczęście ktoś zauważył, że mroczne dusze również muszą w jakiś sposób się komunikować w wirtualnym świecie.

Tym samym Finlandia wydając emotki, które ukazują ducha tego kraju, stworzyła emotikonę metalowca oraz przedstawiającą Tarję Turunen. Co więcej również Zakk Wylde doczekał się całej kolekcji swoich emoji

Teraz również heavymetalowcy mogą sięgnąć po emotikony, które w pełni oddadzą ich mroczne myśli. Heavy Metal Emoji Keyboard to kolekcja 175 emotek stworzonych przez Marka Mosleya wraz z Ryanem Clarki z Invisible Creature.

Zobaczcie, jak prezentują się emotikony dla prawdziwych heavymetalowców:

Co więcej twórcy już zapowiadają, że pojawią się kolejne emoji. Jak na razie są one dostępne na iOS, przy czym już wkrótce ma powstać wersja na Androida.

Na rynku pojawia się coraz więcej muzycznych emotek, którymi nie pogardzi żaden szanujący siebie fan mocnych brzmień. Można bowiem sięgnąć po 35 rockowych i metalowych emotikon, zaś w najnowszej aktualizacji systemu iOS w wersji 9.1 znajdują się „diabelskie rogi”.

Również goci oraz metalowcy doczekali się emoji. Natomiast ci, którzy są bardziej romantyczni, mogli z okazji walentynek sięgnąć po emotki od Paula McCartneya.

Jak oceniacie emoty dla heavymetalowców?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele