Jak wyglądałyby klipy System of a Down z Tomem i Jerrym?

Aleksandra Degórska
17.01.2017 14:28
Jak wyglądałyby klipy System of a Down z Tomem i Jerrym? Fot. kadr z wideo

Pamiętacie tego wrednego kocura i sprytną mysz? Otóż teraz wyobraźcie sobie, że te stwory lubią naprawdę mocne brzmienie.

System of a Down zamierza wydać w 2017 roku nową płytę i w końcu skończy się długie oczekiwanie na nowości od kapeli. Można naprawdę oszaleć, bo od 2005 roku, gdy pojawiły się krążki „Mezmerize” / „Hypnotize” zespół nie wydał żadnej płyty.

Co zrobić, żeby nie postradać zmysły do momentu wydania nowego krążka? Można przeszukać internet, a wiadomo, że jest to kopalnia, w której znajdzie się dosłownie wszystko. Włącznie z amatorskimi klipami do numerów System of a Down.

Po co jednak tworzyć nowych animowanych bohaterów skoro można wykorzystać już istniejące kreskówki. Jaki serial animowany jest wystarczająco dynamiczny, żeby wpasować go do muzyki ormiańskich artystów?

Odpowiedź brzmi: „Tom i Jerry”. Ktoś wpadł na błyskotliwy pomysł, żeby połączyć te dwa tak różniące się od siebie światy. Co z tego wyszło?

Serj Tankian ostatnio poświęcił się tworzeniu muzyki na potrzeby filmów, m.in. „1915” czy do gry Midnight Star: Renegade. Może zatem powinien się zastanowić nad jakąś animacją dla dzieci, skoro twórczość SOAD nadaje się do legendarnej już kreskówki „Tom i Jerry”?

Miłośnicy kapeli woleliby jednak, żeby formacja skupiła się na tworzeniu nowego materiału na studyjny krążek. John Dolmayan tak wypowiedział się na temat pracy kapeli:

Nasze umiejętności grania są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Próbujemy nowych rzeczy. Nie staramy się nagrać drugiej części „Toxicity”, tylko dlatego, że był to nasz największy album. To musi być coś dla nowej generacji fanów System of a Down, coś, co pokaże, że nie spoczywamy na laurach.

Czekamy zatem na szczegóły dotyczące nowej płyty. Jedno jest pewne - System of a Down zagra w Polsce 17 czerwca 2017 roku w ramach Impact Festival 2017.

Jak oceniacie animowane klipy System od a Down z Tomem i Jarrym?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.