23.03.2017 14:58

Jak wykonać makijaż przy pomocy kostki do gitary?

Marzą Ci się idealne kocie oczy? Jest na to sposób - wystarczy wykorzystać kostki do gitary, dzięki którym narysujesz idealne linie.

Jak wykonać makijaż przy pomocy kostki do gitary?
foto: materiały prasowe

Każda dziewczyna zna ten problem - szykujesz się na ważne wydarzenie, bierzesz eyeliner i starasz się, żeby nie drżały Ci dłonie, ale i tak zawsze kreski narysujesz krzywo. Poprawiasz kocie oczy i w konsekwencji wyglądasz jak panda...

Na potrzeby idealnego makijażu stworzono Beautyblender liner.designer - silikonowy trójkąt, który można przykleić w okolicach oka i odrysować idealną linię. Problem polega jednak na tym, że ten cudowny wynalazek kosztuje 49 złotych, gdy byle jaki eyeliner możesz sobie sprawić za parę złotych.

Za 50 złotych możesz kupić dobrą płytę czy bilet na mniejszy koncert - jak zatem zaoszczędzić tyle pieniędzy? Wykorzystać kostkę gitarową - może nie jest ona tak elastyczna jak Beautyblender liner.designer i zrobienie makijażu zajmie dłużej czasu, ale gdy się popatrzy na zaoszczędzone pieniądze to naprawdę warto wykorzystywać kostkę nie tylko do grania na gitarze.

Zobaczcie krok po kroku, jak wykonać makijaż przy pomocy kostki według Mariel Loveland:

Jeśli natomiast chcecie zrobić bardziej efektowny makijaż w stylu wokalistki grupy Epica, to możecie sięgnąć po nagranie, w którym Simone Simons pokazała, jak należy zrobić mocniejszy make-up, który świetnie sprawdzi się nie tylko na scenie, ale również na rockowym koncercie czy imprezie:

Teraz już wiecie, jak zrobić się na bóstwo! Warto zatem przy następnej wizycie w sklepie muzycznym zakupić więcej kostek do gitary, bo jak widać przydadzą się w różnych sytuacjach.

Podoba Wam się pomysł robienia makijażu przy pomocy kostki do gitary?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele