Jak wypadł Dawid Podsiadło w coverze T.Love?
Aleksandra Degórska
03.07.2017 15:51
Jak wypadł Dawid Podsiadło w coverze T.Love? Fot. Reporter / East News; Reporter / East News

Wideo z coverem Podsiadły obejrzało już naprawdę sporo osób. Czy ta interpretacja jest rzeczywiście tak dobra?

T.Love obchodzi w 2017 roku 35-lecie swojej działalności na scenie. Z tej okazji zespół postanowił w ciekawy sposób obchodzić swoje okrągłe urodziny - od stycznia 2017 co miesiąc znany polski artysta dzieli się swoim coverem utworu T. Love.

W czerwcu 2017 przyszła kolej na Dawida Podsiadło. Wokalista wykonał numer „Bóg” i nagranie z coverem ma już ponad 540 tysięcy wyświetleń. Do utworu powstał również nastrojowy teledysk nagrany przez wokalistę podczas jego podróży w Islandii.

Posłuchajcie, jak brzmi ten cover:

Sam Podsiadło był zaskoczony ciepłym odbiorem utworu i podziękował swoim fanom za wsparcie:

A więc w skrócie - jesteście niesamowici i dziękuję Wam OGROMNIE za tak pozytywny odbiór tego utworu. Dla mnie to zaszczyt, że mogłem dotknąć tego numeru i przepuścić go przez swój układ krwionośny(...).

Przeczytajcie cały wpis muzyka:

Posłuchajcie również coveru Organka, który wykonał „Autobusy i tramwaje”:

4 listopada 2016 roku zespół T.Love wydał studyjny krążek zatytułowany po prostu „T.Love”. Pierwszym singlem był numer „Pielgrzym”, kolejno otrzymaliśmy teledysk do numeru „Marsz” oraz do utworu „Warszawa Gdańska”. Muniek ostatnio wyznał, że T. Love zamierza zawiesić działalność w 2018, ale jak na razie nie znane są na ten temat jakiekolwiek szczegóły.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.