29.11.2019 12:29

Jak zginął gitarzysta All That Remains? Fani stworzyli billboard, by dowiedzieć się prawdy

Śmierć muzyka jest na tyle podejrzana, że fani postanowili sami szukać prawdy.

Gitarzysta All That Remains
foto: kadr z wideo

Gitarzysta All That Remains, Oli Herbert, zmarł 17 października 2018 w wieku 49 lat. O śmierci mężczyzny poinformowali jego koledzy z zespołu za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie. Wdowa po gitarzyście niecały miesiąc po tej tragedii podała przyczynę śmierci swojego męża. Z badań toksykologicznych wynikało, że muzyk sam próbował się leczyć z depresji maniakalnej, która była obecna w jego rodzinie od kilku pokoleń. Znaleziono w jego krwi antydepresanty, jak również środek nasenny. Przyczyną śmierci jest utonięcie w stawie. Mimo wszystko, stanowy zakład medycyny sądowej uważa śmierć Herberta za niewyjaśnioną.

Jak zginął gitarzysta All That Remains? Fani stworzyli specjalny billboard, by dowiedzieć się prawdy

Na Facebooku powstała strona Justice For Oli Herbert, którą tworzą osoby chcące wyjaśnić sprawę śmierci gitarzysty. Postanowili oni postawić billboard niedaleko jego domu w Stafford Springs w stanie Connecticut. Na transparencie podano numer kontaktowy dla osób, które coś mogą wiedzieć na temat Herberta.

Nie żyje gitarzysta All That Remains
Nie żyje gitarzysta All That Remains
Przeczytaj także Muzycy reagują na śmierć gitarzysty All That Remains

Sprawa jest dosyć podejrzana, bo lider kapeli Phil Labonte nie lubi wdowy po gitarzyście i w jednym z wywiadów nazwał ją "absolutnym śmieciem". Elizabeth Hebert była żoną muzyka przez 14 lat. Według testamentu Herberta, cały majątek przeszedł na żonę, zaś jego siostra, Cynthia Herbet, nie dostała ani grosza. Jest to dosyć dziwna sytuacja, bowiem małżeństwo nie było idealna i koledzy z kapeli zachęcali Herberta do rozwodu. Co więcej, policja postanowiła skonfiskować telefon i laptop kobiety.

Zobacz także: Labonte z All That Remains twierdzi, że wdowa po ich zmarłym gitarzyście jest "śmieciem" i nie miała wstępu na ich trasę

Tagi: Rock News All That Remains