Jak zostać Eddiem z Iron Maiden?

Magda Słomka
09.07.2015 13:45
Jak zostać Eddiem z Iron Maiden? Fot. paintopiafestival.com

Wystarczy się pomalować! Zobaczcie, jak sprawić, by z nawet najpiękniejszej dziewczyny pozostał przerażający kościotrup bez rozlewu krwi.

Poznajcie żonę Eddiego! Ta dziewczyna pozwoliła wymalować się na festiwal Paintopia, czyli „największe święto body paintingu w Wielkiej Brytanii”. Utalentowanym szczęśliwcem, który miał możliwość zamalowania nagiej kobiety w barwy heavymetalowego zespołu jest Matteo Arfanotti.

Zobaczcie więcej zdjęć tego niesamowitego malunku!

foto: paintopiafestival.com Fot. foto: paintopiafestival.com

Matteo to dwukrotny mistrz świata w body paintingu i mistrz świata w malowaniu twarzy oraz ciała za pomocą szczotki i gąbki. Artysta pochodzi z Włoch. Malarstwo zawsze było pasją, dzięki której, jak mówi „jest w stanie umiejętnie przekazać emocje”.

Jego emocje docenili też sami muzycy Iron Maiden. Na Twitterze kapeli ukazał się wpis...

Ktoś już jakiś czas temu odważył się na podobny pomysł, ale w grę wchodziła tylko jedna część ciała. Natalie Sharp postanowiła namalować na swojej twarzy okładki znanych zespołów. Skończyło się wielkim bólem, zakrwawionym licem i... świetnym efektem.

Podoba Wam się taka kobieca wersja Eddiego?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.