Jak zrobić deathmetalową pizzę?

Małgorzata Wierzejewska
19.06.2015 14:24
Jak zrobić deathmetalową pizzę? Fot. YouTube/ Jared Dines

Przepis idealny? Weź mocne, gitarowe riffy, trochę growlingu i oczywiście sporo długich włosów. Death metal pizza wyjdzie, jak się patrzy!

Deathmetalowcy lubią pizzę. To pewne. Teraz, dzięki filmikowi, jaki na swoim profilu na kanale YouTube zamieścił Jared Dines, będą wiedzieć też, jak ją samodzielnie przyrządzić. Albo zamówić. 

Jestem pizzową kur.., umrę za Pizzę Hut [...] Pizza nie jest tylko dla poppunkowych nerdów.

Tak do jedzenia pizzy zachęca w swoim wideo Jared Dines. Idąc tym tropem jesteśmy pewni, że dla fana ciężkich brzmień taki obiad/ kolacja, a w skrajnych przypadkach nawet śniadanie, nie będzie dużym wyzwaniem. Przecież to przepis roku!

Wystarczy zadzwonić po dostawcę albo wsadzić kupioną wcześniej, zamrożoną pizzę do piekarnika. Proste? Proste! Zobaczcie filmik, a zrozumiecie ;)

To nie pierwsze youtubowe dzieło, za jakie odpowiedzialny jest Jared Dines. Możecie kojarzyć go także między innymi z filmu o machaniu głową na 10 sposobów. Ale nie tylko. Youtuber niedawno zdradził też tajemnicę, jak modnie ustawić perkusję. Jared Dines podpowiada w nim, co zrobić, żeby gary zrobiły jak największe wrażenie na zebranej na koncercie publiczności. 

Poza wrzucaniem filmików na YouTube artysta zajmuje się także muzyką. Jest inżynierem dźwięku i wokalistą grupy Dissimulator.

Dodajmy też, że przepis na death metal pizzę to nie jedyny przepis dla miłośników ciężkiego brzmienia. Jeśli znudzi się Wam jedzenie polanego sosem czosnkowym placka z dodatkami, zawsze możecie skusić się na jajecznicę a'la Lemmy Kilmister z Motorhead. Jest moc!

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.