19.06.2015 14:24

Jak zrobić deathmetalową pizzę?

Przepis idealny? Weź mocne, gitarowe riffy, trochę growlingu i oczywiście sporo długich włosów. Death metal pizza wyjdzie, jak się patrzy!

Jak zrobić deathmetalową pizzę?
foto: YouTube/ Jared Dines

Deathmetalowcy lubią pizzę. To pewne. Teraz, dzięki filmikowi, jaki na swoim profilu na kanale YouTube zamieścił Jared Dines, będą wiedzieć też, jak ją samodzielnie przyrządzić. Albo zamówić. 

"

Jestem pizzową kur.., umrę za Pizzę Hut [...] Pizza nie jest tylko dla poppunkowych nerdów. "

Tak do jedzenia pizzy zachęca w swoim wideo Jared Dines. Idąc tym tropem jesteśmy pewni, że dla fana ciężkich brzmień taki obiad/ kolacja, a w skrajnych przypadkach nawet śniadanie, nie będzie dużym wyzwaniem. Przecież to przepis roku!

Wystarczy zadzwonić po dostawcę albo wsadzić kupioną wcześniej, zamrożoną pizzę do piekarnika. Proste? Proste! Zobaczcie filmik, a zrozumiecie ;)

To nie pierwsze youtubowe dzieło, za jakie odpowiedzialny jest Jared Dines. Możecie kojarzyć go także między innymi z filmu o machaniu głową na 10 sposobów. Ale nie tylko. Youtuber niedawno zdradził też tajemnicę, jak modnie ustawić perkusję. Jared Dines podpowiada w nim, co zrobić, żeby gary zrobiły jak największe wrażenie na zebranej na koncercie publiczności. 

Poza wrzucaniem filmików na YouTube artysta zajmuje się także muzyką. Jest inżynierem dźwięku i wokalistą grupy Dissimulator.

Dodajmy też, że przepis na death metal pizzę to nie jedyny przepis dla miłośników ciężkiego brzmienia. Jeśli znudzi się Wam jedzenie polanego sosem czosnkowym placka z dodatkami, zawsze możecie skusić się na jajecznicę a'la Lemmy Kilmister z Motorhead. Jest moc!

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Duperele Jared Dines