25.05.2018 15:41

Jaka to melodia? Iron Maiden zachęca do zgadywania swoich utworów dzięki nowej apce

Chcecie pokazać, jak wielkimi fanami Iron Maiden jesteście? Musicie tylko szybko odgadnąć tytuł piosenki.

Bruce Dickinson z Iron Maiden
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Lubicie zgadywanki? Nie ma nic lepszego niż pokazanie innym, gdzie raki zimują. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z quizami muzycznymi. Każdy meloman na pewno zna tę satysfakcję, gdy uda mu się w błyskawicznym tempie odgadnąć po paru nutach utwór ulubionej kapeli.

Chcecie sprawdzić, na ile dobrze znacie twórczość Iron Maiden? Możecie to sprawdzić w bardzo przyjemny sposób. Iron Maiden's Beat the Intro to aplikacja, która zaciekawi niejednego fana brytyjskiej kapeli.

Aplikacja dla fanów Iron Maiden

Zabawa polega na jak najszybszym odgadywaniu kolejnych piosenek Iron Maiden. Można grać w pojedynkę albo z rywalem. Na razie otwarto tylko jeden zestaw piosenek.

Za zdobywane punkty można otwierać kolejne zestawy pełne muzyki. Każdy z poziomów składa się z trzech etapów gry. Iron Maiden's Beat the Intro możecie ściągnąć w Google Play, jak również App Store.

foto: itunes.apple.com

Iron Maiden w Polsce 2018 - bilety

Muzycy pojawią się w Polsce na dwóch koncertach - pierwszy występ Iron Maiden odbędzie się 27 lipca 2018 roku. Natomiast drugi koncert będzie mieć miejsce również w Krakowie 28 lipca 2018 w TAURON Arenie Kraków. Bilety na te wydarzenia znajdziecie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Iron Maiden Duperele