24.04.2018 12:24

Jaki polski cover zagra Metallica w Krakowie? [SONDA]

Zostało niewiele dni do koncertu Metalliki w Polsce? Jaki polski utwór możemy usłyszeć w Krakowie? Weźcie udział w sondzie!

Jaki polski cover zagra Metallica w Krakowie? [SONDA]
foto: Goodman/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Polscy fani już odliczają dni do koncertu Metalliki. Zespół zawita do Krakowa 28 kwietnia 2018 roku i zaprezentuje oprócz swoich największych hitów również materiał z ostatniej płyty „Hardwired… To Self-Destruct”.

Co więcej podczas koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej Rob Trujillo i Kirk Hammett co rusz prezentują covery muzyków, którzy są znani w danym kraju. Tym samym czeska publiczność usłyszała cover „Jožin z bažin” grupy Banjo Band, zaś fanom w Budapeszcie zaprezentowano „A Legjobb Méreg”.

Metallica zagrała również utwory Drafiego Deutschera oraz Petera Schillinga na koncertach w Stuttgarcie, zaś w Szwajcarii wykonała cover Celtic Frost. Czy również polscy widzowie usłyszą jakiś polski cover? Jaki utwór mogłaby wykonać Metallica?

Metallica w Polsce - jaki polski cover zagra zespół w Krakowie?

Weźcie udział w sondzie i zdecydujcie, jaka piosenka może pojawić się w Krakowie. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 27 kwietnia 2018 do godziny 10:00.

sonda Meta
Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele