19.08.2019 13:29

Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [SONDA]

Wybieracie się na koncert Metalliki? Weźcie udział w sondzie i wytypujcie cover, który usłyszymy na warszawskim koncercie.

Metallica
foto: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Już niedługo, bo 21 sierpnia 2019 roku Metallica zagra w Polsce. Koncert odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie i przed thrashmetalowcami wystąpią Ghost oraz Bokassa. Co usłyszymy na polskim koncercie Metalliki? Na pewno piosenki z ostatniej płyty "Hardwired... To Self-Destruct", jak również znane hity, których nie może zabraknąć na żadnym występie grupy. Formacja wpadła również na pomysł, by grać covery utworów, które są szczególnie lubiane i popularne w danym kraju. Takim sposobem na krakowskim koncercie w 2018 Metallica zagrała cover Dżemu "Wehikuł Czasu".

Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [SONDA]

Czy Metallica ponownie wybierze repertuar Dżemu podczas warszawskiego koncertu? Sięgnie po przeboje Lady Pank czy Perfectu? A może spełni się marzenie Nocnego Kochanka i Metallica zagra "Czarną czerń"? Weźcie udział w sondzie i zdecydujcie, jaka piosenka może pojawić się w Warszawie. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 21 sierpnia 2019 do godziny 09:00.  

Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie?

Zobacz także: Covery, które zagrała Metallica na swoich koncertach 

Tagi: Metallica Duperele