Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [SONDA]

19.08.2019 13:29
Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [SONDA] Fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Wybieracie się na koncert Metalliki? Weźcie udział w sondzie i wytypujcie cover, który usłyszymy na warszawskim koncercie.

Już niedługo, bo 21 sierpnia 2019 roku Metallica zagra w Polsce. Koncert odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie i przed thrashmetalowcami wystąpią Ghost oraz Bokassa. Co usłyszymy na polskim koncercie Metalliki? Na pewno piosenki z ostatniej płyty "Hardwired... To Self-Destruct", jak również znane hity, których nie może zabraknąć na żadnym występie grupy. Formacja wpadła również na pomysł, by grać covery utworów, które są szczególnie lubiane i popularne w danym kraju. Takim sposobem na krakowskim koncercie w 2018 Metallica zagrała cover Dżemu "Wehikuł Czasu".

Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [SONDA]

Czy Metallica ponownie wybierze repertuar Dżemu podczas warszawskiego koncertu? Sięgnie po przeboje Lady Pank czy Perfectu? A może spełni się marzenie Nocnego Kochanka i Metallica zagra "Czarną czerń"? Weźcie udział w sondzie i zdecydujcie, jaka piosenka może pojawić się w Warszawie. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 21 sierpnia 2019 do godziny 09:00.  

Zobacz także: Covery, które zagrała Metallica na swoich koncertach 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.