21.08.2019 11:11

Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [WYNIKI SONDY]

Sprawdźcie, jak wypadło głosowanie na Antyradio.pl!

Metallica
foto: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Metallica ma słabość do coverów. Nic zatem dziwnego, że wpadła na pomysł grania piosenek innych twórców, którzy są popularni w kraju, gdzie akurat koncertują. Fani w tych momentach dosłownie szaleją - w końcu jest to miłe uczucie, gdy Twój ulubiony zespół gra piosenkę, którą znasz od najmłodszych lat. Na krakowskim koncercie Metallica zagrała utwór Dżemu "Wehikuł Czasu".

Jaki polski cover zagra Metallica w Warszawie? [WYNIKI SONDY]  

Jak będzie na warszawskim koncercie? Metalica zagra na PGE Narodowym i fani już odliczają godziny do tego wydarzenia. Czy znowu usłyszymy piosenkę Dżemu? A może tym razem Metallica postanowi wybrać coś mniej oczywistego - może piosenkę Kombii czy Stachurskiego? Serwis Antyradio.pl postanowił zapytać czytelników o to, jaki polski cover pojawi się na koncercie Metalliki. Obstawiliście, że na występie usłyszymy utwór Nocnego Kochanka "Czarna Czerń" - na utwór zagłosowało 17% głosujących. 2. miejsce należy do piosenki Dżemu "Whisky", który zdobył 12% głosów. Brąz należy do Lady Pank i piosenki "Mniej niż zero".

Meta sonda wyniki
Metallica
Metallica
Przeczytaj także Pojawiły się ostatnie wejściówki na warszawski koncert Metalliki

Metallica stworzyła specjalne koszulki i plakaty na koncert w Warszawie

Zespół odwiedzając kolejne państwa w ramach WorldWires Tour prezentuje fanom specjalny merch nawiązujący do miejsca, gdzie akurat występuje. Metallica przygotowała pamiątkowy plakat z koncertu oraz specjalną koszulkę z napisem Warszawa. Merch znajdziecie na stoiskach podczas show na PGE Narodowym.

Zobacz także: Metallica opublikowała trailer koncertu symfonicznego "S&M2"

Tagi: Metallica Duperele