Jaki prezent dla Foo Fighters przygotowują polscy fani?

Aleksandra Degórska
22.03.2017 10:02
Jaki prezent dla Foo Fighters przygotowują polscy fani? Fot. Vince Bucci / PictureGroup / East News

Foo Fighters Crew Poland wpadł na pomysł, żeby stworzyć specjalne festiwalowe kubki dla całej ekipy zespołu. Sprawdźcie, jak możecie wesprzeć tę akcję.

Foo Fighters to jeden z tych zespołów, który ma naprawdę oddanych fanów w Polsce. Jeszcze w 2015 roku fani z Foo Fighters Crew Poland przygotowali specjalną grę planszową z myślą o krakowskim koncercie kapeli.

Miłośnicy zespołu postanowili również przygotować coś specjalnego na nadchodzący występ formacji w naszym kraju. Foo Fighters pojawi się w Gdyni na Open’er Festival 2017 i zagra 29 czerwca 2017. Foo Fighters Crew Poland wpadł na pomysł, żeby tym razem sprezentować 40 emaliowanych kubków, które wyprodukuje firma Emalco. Fani mają zamiar wręczyć je muzykom, całej ekipie technicznej, jak również roadies podczas festiwalu.

Za projekt kubków odpowiedzialna jest Kamila Staniszewska, która stworzyła kilka wersji, przy czym ostatecznie zdecydowano się na kubki z rysunkiem statku i napisem związanym z festiwalem. Zobaczcie wszystkie projekty:

Kamila Staniszewska tak wypowiedziała się na temat tej akcji:

Chcielibyśmy podziękować za pracę i pasję nie tylko Foo Fighters, ale także całej ekipie podróżującej z grupą. Kubki utrzymane są w festiwalowym klimacie i żeby zespół mógł je od razu przetestować dołączamy do nich polską Żubrówkę.

Foo Fighters Crew Poland zbiera na ten cel pieniądze na zrzutka.pl. Organizatorzy chcą uzbierać 1 800 złotych i na dzień 22 marca 2017 wpłacono 205 złotych.

Co więcej fani chcą podtrzymać koncertową tradycję, która rozpoczęła się od występu kapeli w Krakowie - chodzi o puszczanie podczas utworu „Learn To Fly” biało-czerwonych papierowych samolocików.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.