28.05.2018 15:39

Jaki utwór Lenny'ego Kravitza chcesz najbardziej usłyszeć na koncercie w Krakowie? [WYNIKI SONDY]

Sprawdźcie, na jaki numer czekają najbardziej fani Lenny'ego Kravitza, którzy wybierają się na koncert gitarzysty w Krakowie.

Lenny Kravitz
foto: Wade Payne/Invision/AP/Fotolink/East News

To już stanie się niedługo! Lenny Kravitz zaplanował letnią wizytę w Polsce. 8 czerwca 2018 roku muzyk wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Natomiast jako support zaprezentuje się Curtis Harding. Zapewne niejeden wierny fan gitarzysty sprawdził już, co dotychczas muzyk grał na koncertach i stworzył w głowie wymarzoną setlistę.

Redakcja Antyradio.pl postanowiła zapytać czytelników o to, jakie kawałki chcieliby usłyszeć na nadchodzącym występie Lenny'ego Kravitza w Polsce. Okazało się, że najbardziej czekacie na utwór „Always on the Run” z albumu Mama Said.

Na drugiej pozycji znalazły się dwa popularne kawałki muzyka - „Fly Away” i „Are You Gonna Go My Way”. Sprawdźcie, na jakie jeszcze piosenki zostały oddane głosy.

lenny sonda 2

Lenny Kravitz w Polsce 2018 - bilety

Koncert Kravitza odbędzie się w ramach europejskiej trasy promującej nadchodzący album zatytułowany „Raise Vibration”, który ukaże się 7 września 2018. Bilety na krakowski koncert kupicie od 229 złotych. Bilety kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Lenny Kravitz