18.01.2019 14:14

Jaki utwór rozkręca imprezy Larsa Ulricha? Odpowiedź perkusisty Was zaskoczy

Perkusista Metalliki wyznał, że gdy na imprezie pojawia się ten utwór, to wszyscy automatycznie zaczynają go śpiewać.

Jaki utwór rozkręca imprezy Larsa Ulricha? Odpowiedź perkusisty Was zaskoczy
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Zastanawiacie się czasem, przy jakich dźwiękach bawią się muzycy Metalliki? Może słuchają Megadeth albo Diamond Head? A może sięgają po piosenki Lady Gagi - w końcu Metallica jest zachwycona talentem wokalistki. Lars Ulrich uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, przy jakich dźwiękach rozkręca zawsze imprezy.

Jaki utwór rozkręca imprezy Larsa Ulricha?

Perkusista Metalliki został zapytany w wywiadzie z Forbes o piosenkę, która sprawia, że wszyscy zaczynają skakać i dobrze się bawić. Myśleliście, że muzyk wybierze jakiś ostry metalowy hicior? Wcale nie!

"

W moich kręgach, gdy spędzam czas z moim zespołem czy znajomymi - to "Supersonic" Oasis rozkręca imprezę. Sprawia, że ludzie zaczynają śpiewać i o wszystkim zapominają, numer bardzo jednoczy ludzi. Wiele piosenek Oasis jest właśnie takich, ale "Supersonic" trochę dominuje nad tymi utworami. "

Piosenka jest singlem Oasis z 1994 roku, który ukazał się na debiutanckiej płycie "Definitely Maybe". Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów kapeli, ale czy sądziliście, że od takiego kawałka powinno się zaczynać imprezę?

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019

Larsa Ulricha i spółkę zobaczymy już niedługo w naszym kraju. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Ciekawe, czy i tym razem zespół zaprezentuje polski cover - podczas ostatniej wizyty w Krakowie w 2018 Metallica wykonała utwór Dżemu "Wehikuł Czasu".

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele Lars Ulrich