20.12.2017 14:30

Jakie muzyczne nagranie było najpopularniejsze na Facebooku w listopadzie 2017?

Chyba nic dziwnego, że akurat to nagranie stało się tak popularne, bo nazwiska, które pojawiły się na jednej scenie robią piorunujące wrażenie.

Jakie muzyczne nagranie było najpopularniejsze na Facebooku w listopadzie 2017?
foto: materiały prasowe

15 listopada 2017 na Facebooku pojawiło się nagranie z koncerty Guns N' Roses w Tulsie w stanie Oklahoma. Podczas tego występu na scenie pojawił się specjalny gość Dave Grohl. Muzycy wykonali wspólnie „Paradise City” z „Appetite For Destruction” z 1987 roku.

Według Billboard to właśnie nagranie stało się numerem 1. jeśli chodzi o najpopularniejsze filmy muzyczne z listopada 2017. Nagranie zwyciężyło pod względem liczby wyświetleń, reakcji oraz udostępnień, a liczby robią naprawdę wrażenie - 100 000 reakcji, 25 000 udostępnień, 2,1 milion wyświetleń.

Takie dane podała firma Shareablee, która co miesiąc tworzy ranking Top Facebook Live Videos pokazując, jakie nagrania są najpopularniejsze w danym miesiącu. Tym razem jeszcze dwa inne widea trafiły do tego zestawienia - na 8 pozycji uplasowało się koncertowe nagranie z występu Guns N' Roses z Billym Gibbonsem z ZZ Top oraz nagranie z show w Los Angeles z wykonania utworu Paradise City.

Trasa kapeli Not In This Lifetime okazała się sporym sukcesem, zatem nic dziwnego, że reaktywowany skład Guns N' Roses kuje żelazo póki gorące. Polscy fani będą mogli zobaczyć kapelę 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Guns N Roses Dave Grohl