Jakie utwory zagra Guns N' Roses na koncercie w Polsce?

Kamil Kacperski
05.06.2018 08:16
Jakie utwory zagra Guns N' Roses na koncercie w Polsce? Fot. Wayne Drought / Splash News/EAST NEWS

Zespół Guns N' Roses wraz z początkiem czerwca 2018 roku rozpoczął trasę Not In This Lifetime Tour. Wygląda na to, że w Chorzowie będziemy mieli okazję usłyszeć miks największych przebojów grupy oraz kilku ciekawych coverów. 

Guns N' Roses rozpoczęło trasę 3 czerwca 2018 roku w Berlinie. Ich setlista, czyli zestaw piosenek granych podczas koncertu, składała się z 24 utworów. Zespół zagrał 17 autorskich hitów i aż 7 coverów, aczkolwiek wśród nich znalazły się takie kompozycje, jak „Knockin' On Heaven's Door”, czy „Live and Let Die”, które znalazły się na płytach „Use your Illusion 1 & 2” i od wielu lat są wręcz utożsamiane z Guns N' Roses. 

Nie zabrakło jednak niespodzianek - zespół wykonał cover „Slither” autorstwa Velvet Revolver, czyli jednego z zespołów Slasha, a także „Wish You Were Here” z repertuaru Pink Floyd. Oprócz tego grupa Guns N' Roses postawiła na sprawdzone przeboje i zagrała takie hity, jak „Welcome to the Jungle”, „Patience”, czy kończące cały koncert „Paradise City”. 

Możemy oczekiwać, że na koncercie w Chorzowie setlista nie ulegnie zbyt dużym zmianom i Guns N' Roses zaprezentuje w Polsce jedynie inne covery, chociaż kto wie - może Axla, Slasha i Duffa poniesie fantazja i przygotują dla nas coś specjalnego?

Guns N' Roses - setlista na Not In This Lifetime Tour

1. It's So Easy
2. Mr. Brownstone
3. Chinese Democracy
4. Welcome ToThe Jungle
5. Double Talkin' Jive
6. Better
7. Estranged
8. Live And Let Die (cover Wings)
9. Rocket Queen
10. Attitude (cover Misfits)
11. This I Love
12. Civil War
13. Slither (cover Velvet Revolver) 
14. Solo gitarowe Slasha
15. Speak Softly Love (cover Nino Rota)
16. Sweet Child O' Mine
17. Wichita Lineman (cover Jimmy Webb)
18. Used To Love Her
19. Wish You Were Here (cover Pink Floyd) 
20. November Rain
21. Knockin' On Heaven's Door (cover Bob Dylan)
22. Nightrain

Bis:

23. Patience
24. Paradise City

Guns N' Roses w Polsce

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi dotrze do Polski w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Po pamiętnym występie 20 czerwca 2017 w Gdańsku Gunsów w składzie ze Slashem i Duffem McKaganem będzie można zobaczyć na koncercie 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Towarzyszyć im będą zespoły Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown. Bilety na koncert dostępne są na eBilet.pl w cenie od 220 zł.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.