James Hetfield i Dave Mustaine „wyhahali” utwór „The Four Horsemen” Metalliki
Aleksandra Degórska
29.08.2017 16:32
James Hetfield i Dave Mustaine „wyhahali” utwór „The Four Horsemen” Metalliki Fot. kadr z wideo

W utworze panowie zrywają boki i siłą rzeczy również widz zaczyna się śmiać. Uwaga, to jest naprawdę zaraźliwe!

Śmiech to zdrowie! Może pojawią się na twarzy zmarszczki, ale mimo wszystko lepiej umrzeć jako pomarszczony optymista niż piękny pesymista. Wszelkie przeróbki, parodie i covery pomagają w tym, żeby się uśmiechnąć i jeśli chcecie sobie polepszyć humor, to dobrze trafiliście!

YouTuber o kreatywnym pseudonimie Lars Von Retriever stworzył ciekawe nagranie, które tak naprawdę ciężko dosłuchać do końca nie pękając ze śmiechu. „The Four Horsemen” został bowiem „wyśmiany” przez Jamesa Hetfielda oraz Dave'a Mustaine'a. W numerze obok podkładu muzycznego słychać głośny śpiew muzyków idealnie podłożony pod to nagranie.

Nie wierzycie?

Jeżeli taki cover przypadł Wam do gustu to możecie również sięgnąć po wesołego Toma Arayę, którego śmiech został podłożony pod „Raining Blood”. Takie nagrania powodują, że człowiek ma banana na twarzy przez dłuższy czas. Naprawdę wiele nie potrzeba, żeby poprawić komuś humor.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.