04.02.2016 10:36

James Hetfield jako trener piłki wodnej w kreskówce

Wokalista Metalliki w wersji rysunkowej? Zobaczcie, jak muzyk prezentuje się w nietypowej roli.

James Hetfield jako trener piłki wodnej w kreskówce
foto: kadr z video

Przychodzisz na basen, woda cuchnie chlorem, zimno jak diabli, jeszcze musisz paradować w kiczowatym czepku. Zamiast ćwiczyć grę w piłkę wodną wolałbyś leżeć na tapczanie przed telewizorem i popijać piwko. Jak bardzo zmieniłoby się Twoje nastawienie do sportu, gdyby trenerem była gwiazda mocnego grania!

W 2. odcinku 11. sezonu kreskówki „American Dad!” pojawiła się postać, która nazywa się James Hetfield. Wygląda jak wokalista Metalliki i ma ten sam głos. Mimo dużego podobieństwa bohater zaprzecza jakoby był tą gwiazdą, o której wszyscy pomyśleli, no bo niby czemu muzyk miałby pracować w takim miejscu? W tle wybrzmiewają takie numery, jak „Master Of Puppets” czy „All Nightmare Long”, a walka zawodników jest bardzo zażarta. 

Zobaczcie fragmenty tego epizodu:

 „American Dad!” początkowo zadebiutował w programie Fox, ale teraz pojawia się w TBS. Jeszcze w 2013 roku Hetfield przyznał, że jest fanem tego animowanego serialu:

"

Nie oglądam zbyt wiele telewizji. Lubię kreskówki takie, jak „Family Guy” czy „American Dad” - to jest zupełnie inny poziom, bardzo komiczny, który bawi mnie do łez. "

Twórcy rysunkowych opowieści lubią przedstawiać znane postacie muzycznego świata. Pewien fan Foo Fighters stworzył animowany klip do „Savior Breath”, rysunkowy Jonathan Davis pojawił się w teledysku kapeli Sunflower Dead, nowy singiel Napalm Death promuje animowane wideo, zaś ostatni wywiad z Hendrixem został zobrazowany jako animowana opowieść. Jak widać, kreskówki nie są już domeną wyłącznie bajek dla dzieci.

Co tymczasem słychać u Metalliki? Zespół pracuje nad nowym albumem i fani zastanawiają się, kiedy można spodziewać się tego wydawnictwa. James Hetfield twierdził jeszcze w 2015 roku, że krążek ukaże się w odpowiednim czasie i muzycy za bardzo nie śpieszą się z pracą, zaś Kirk Hammett dawał nadzieję na 2016 rok. Również Robert Trujillo zdradził, że większość materiału na album jest już praktycznie gotowa. Jak na razie nie znamy daty premiery nowego wydawnictwa, wielbiciele muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Jak Wam się podoba trener piłki wodnej James Hetfield?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele James Hetfield