03.08.2018 17:59

James Hetfield kończy 55 lat. Oto zdjęcia, które pokazują, że nie zawsze jest poważnym rockmanem

Z okazji urodzin Jamesa Hetfielda z Metalliki prezentujemy zdjęcia, które sprawią, że się uśmiechniecie.

James Hetfield kończy 55 lat. Oto zdjęcia, które pokazują, że nie zawsze jest poważnym rockmanem
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

100 lat! Frontman Metalliki, James Hetfield, urodził się 3 sierpnia 1963. Czy jako nastolatek słuchając nagrań Black Sabbath czy Motorhead marzył o tak dużej karierze, która mu się udała z Metallicą? Razem z maniakiem New Wave of British Heavy Metal Larsem Ulrichem założył w 1981 roku zespół, który sprawił, że metal pojawił się w radiostacjach i do mocniejszych brzmień przekonali się również słuchacze, którzy niekoniecznie lubili metal.

Metallica ma na swoim koncie 10 studyjnych płyt - na ostatnią „Hardwired... To Self-Destruct” fani musieli czekać aż 8 lat. Nie zawiedli się i chętnie wybierali się na koncerty promujące ten krążek. Polscy fani również tłumnie pojawili się na krakowskim występie 28 kwietnia 2018. Hetfield oczywiście obdarzył swoich fanów szerokim uśmiechem -  w końcu nie jest sztywniakiem, który izoluje się od publiczności.

55. urodziny Jamesa Hetfielda

Patrząc na zdjęcia frontmana rzeczywiście muzyk wydaje się być wyluzowanym kolesiem, który po prostu lubi sobie grać na gitarze. Z okazji jego 55. urodzin portal Antyradio.pl postanowił pokazać Hetfielda z przymrużeniem oka.

Metallica wróci do Europy w 2019

Grupa zagrała 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie i już zapowiedziała, że wróci do Europy. Stanie się to w maju 2019, zatem niebawem pojawi się kolejna okazja dla fanów, by zobaczyć swoich idoli na scenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele James Hetfield Galeria