James Hetfield pokazał nową gitarę zaprojektowaną specjalnie na trasę po Europie
Joanna Chojnacka
27.06.2019 17:06
James Hetfield pokazał nową gitarę zaprojektowaną specjalnie na trasę po Europie Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Metallica udostępniła na swoim Instagramie nową gitarę Jamesa Hetfielda. Wiosło zostało specjalnie zaprojektowane na trasę zespołu po Europie.

James Hetfield to jeden z tych gitarzystów, którzy lubią mieć oryginalny sprzęt. Muzyk posiada w swojej kolekcji wiele customizowanych instrumentów robionych na specjalne zamówienie. Zbiory zasiliła właśnie kolejna gitara.

Metallica: James Hetfield zaprezentował nową gitarę

Na oficjalnym Instagramie Metalliki pojawiło się zdjęcie niedokończonej jeszcze gitary firmy ESP. Wiosło ma kształt litery "v" i jak głosi podpis pod zdjęciem zostało pomalowane specjalnie dla Hetfielda przez jego długoletniego znajomego.

Przeczytaj także

Muzyk zadeklarował, że gitara będzie gotowa na lipcowe koncerty w Europie zapowiedziane w ramach trasy World Wire Tour, gdzie publika zgromadzona pod sceną będzie miała okazję ocenić brzmienie nowego instrumentu.

Metallica w Polsce

Metallica wystąpi na koncercie w Polsce już 21 sierpnia 2019 roku. Muzycy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie w towarzystwie gości. Przed legendą thrash metalu na scenie w Polsce pojawi się grupa Bokassa i Ghost.

Zobacz też: Ile w 2019 roku fan Metalliki musi zapłacić za spotkanie z idolami?

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.